HP Color LaserJet-pappersfack med hög kapacitet/stativ för 2100 ark i Constellation Yellow
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 65A33A
- EAN: 0196548169627
Color LaserJet-pappersfack med hög kapacitet/stativ för 2100 ark i Constellation Yellow
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Automatisk dokumentmatare (ADF) |
| Högsta kapacitet | 2100 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 2100 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Gul |
| Brand kompatibilitet | HP |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise 6700dn 6QN33A; HP Color LaserJet Enterprise 6701dn 58M42A; HP Color LaserJet Enterprise X654dn 6QQ00A; HP Color LaserJet Enterprise X65455dn 49L02A; HP Color LaserJet Enterprise X65465dn 49L04A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zf 6QN36A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zfsw 6QN37A; HP Color LaserJet Flow MFP 6800zfw+ 6QN38A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677zs 6QQ02A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677z+ 6QQ03A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755zs 49K87A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765zs 49K91A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755z+ 49K88A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765z+ 49K92A |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Paper (plain, light, intermediate, light bond, bond, recycled, mid-weight, heavy, mid-weight glossy, heavy glossy, extra heavy, extra heavy glossy, cardstock, card glossy), color transparency, labels, letterhead, envelope, preprinted, prepunched, colored, rough, opaque film, user-defined |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 520 mm |
| Djup | 520 mm |
| Höjd | 393 mm |
| Vikt | 21,4 kg |
| Förpackningens bredd | 758 mm |
| Låddjup | 788 mm |
| Förpackningens höjd | 540 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 26,4 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 758 mm |
| Låddjup | 788 mm |
| Förpackningens höjd | 540 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 26,4 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548169627 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 1 styck |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548169627 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 173,2 kg |
| Produkter per lastpall | 3 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Pallvikt (imperial) | 172,8 kg (381 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 760 x 790 x 1747 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 760 x 789,9 x 1747 mm (29.9 x 31.1 x 68.8") |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 101.6 x 148 to 215.9 x 355.6 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 173,2 kg |
| Produkter per lastpall | 3 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 172,8 kg (381 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 760 x 790 x 1747 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 760 x 789,9 x 1747 mm (29.9 x 31.1 x 68.8") |