HP Color LaserJet-pappersfack med hög kapacitet för 2100 ark/stativ
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 9V9E7A
- EAN: 0198122291168
Color LaserJet-pappersfack med hög kapacitet för 2100 ark/stativ
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Pappersfack |
| Högsta kapacitet | 2100 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 2100 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Blå, Plommonfärgad, Vit |
| Brand kompatibilitet | HP |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Paper (plain, light, intermediate, light bond, bond, recycled, mid-weight, heavy, mid-weight glossy, heavy glossy, extra heavy, extra heavy glossy, cardstock, card glossy), color transparency, labels, letterhead, envelope, preprinted, prepunched, colored, rough, opaque film, user-defined |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 520 mm |
| Djup | 520 mm |
| Höjd | 393 mm |
| Vikt | 21,2 kg |
| Förpackningens bredd | 793 mm |
| Låddjup | 758 mm |
| Förpackningens höjd | 540 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 24,5 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 793 mm |
| Låddjup | 758 mm |
| Förpackningens höjd | 540 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 24,5 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122291168 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 1 styck |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122291168 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 161,8 kg |
| Produkter per lastpall | 3 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Pallvikt (imperial) | 161,5 kg (356 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 795 x 760 x 1747 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 789,9 x 760 x 1747 mm (31.1 x 29.9 x 68.8") |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101727 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 101.6 x 148 to 215.9 x 355.6 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 161,8 kg |
| Produkter per lastpall | 3 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 161,5 kg (356 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 795 x 760 x 1747 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 789,9 x 760 x 1747 mm (31.1 x 29.9 x 68.8") |