HP Color LaserJet-pappersfack för 550 ark
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 28N93A
- EAN: 0195908384526
Color LaserJet-pappersfack för 550 ark
Offer details
Related Products
Description
HP Color LaserJet Pro 550 Sht Paper Tray
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | HP |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Pro 4201dne (4RA85E), HP Color LaserJet Pro 4201dn (4RA85F), HP Color LaserJet Pro 4201dwe (4RA86E), HP Color LaserJet Pro 4201dw (4RA86F), HP Color LaserJet Pro 4202dn (4RA87F), HP Color LaserJet Pro 4202dwe (4RA88E), HP Color LaserJet Pro 4202dw (4RA88F), HP Color LaserJet Pro 4203dn (4RA89A), HP Color LaserJet Pro 4203dw (5HH48A), HP Color LaserJet Pro MFP 4301dwe (4RA80E), HP Color LaserJet Pro MFP 4301dw (4RA80F), HP Color LaserJet Pro MFP 4301fdne (4RA81E), HP Color LaserJet Pro MFP 4301fdn (4RA81F), HP Color LaserJet Pro MFP 4301fdwe (4RA82E), HP Color LaserJet Pro MFP 4301fdw (4RA82F), HP Color LaserJet Pro MFP 4302dwe (4RA83E), HP Color LaserJet Pro MFP 4302dw (4RA83F), HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdn (4RA84F), HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdwe (5HH64E), HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw (5HH64F), HP Color LaserJet Pro MFP 4303dw (5HH65A), HP Color LaserJet Pro MFP 4303fdn (5HH66A), HP Color LaserJet Pro MFP 4303fdw (5HH67A). Exklusive tillvalskoder #B1H, #AB2, #AAC och #B09. |
| Modell | Pappersfack |
| Högsta kapacitet | 850 ark |
| Produktens färg | Blå |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 421 mm |
| Djup | 427,4 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Vikt | 4,6 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 497 mm |
| Låddjup | 284 mm |
| Förpackningens höjd | 583 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,8 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Pro 4201dne (4RA85E), HP Color LaserJet Pro 4201dn (4RA85F), HP Color LaserJet Pro 4201dwe (4RA86E), HP Color LaserJet Pro 4201dw (4RA86F), HP Color LaserJet Pro 4202dn (4RA87F), HP Color LaserJet Pro 4202dwe (4RA88E), HP Color LaserJet Pro 4202dw (4RA88F), HP Color LaserJet Pro 4203dn (4RA89A), HP Color LaserJet Pro 4203dw (5HH48A), HP Color LaserJet Pro MFP 4301dwe (4RA80E), HP Color LaserJet Pro MFP 4301dw (4RA80F), HP Color LaserJet Pro MFP 4301fdne (4RA81E), HP Color LaserJet Pro MFP 4301fdn (4RA81F), HP Color LaserJet Pro MFP 4301fdwe (4RA82E), HP Color LaserJet Pro MFP 4301fdw (4RA82F), HP Color LaserJet Pro MFP 4302dwe (4RA83E), HP Color LaserJet Pro MFP 4302dw (4RA83F), HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdn (4RA84F), HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdwe (5HH64E), HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw (5HH64F), HP Color LaserJet Pro MFP 4303dw (5HH65A), HP Color LaserJet Pro MFP 4303fdn (5HH66A), HP Color LaserJet Pro MFP 4303fdw (5HH67A). Exklusive tillvalskoder #B1H, #AB2, #AAC och #B09. |
| Modell | Pappersfack |
| Högsta kapacitet | 850 ark |
| Produktens färg | Blå |
| Produkter per lastpall | 32 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 238,1 kg |
| Produkter per lastpallslager | 4 styck |
| Lastpallsvikt (EU) | 238,1 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | AMS 8443992550 EMEA 8443999000 APJ 84439930 |
| Pallvikt (imperial) | 217,7 kg (480 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2483 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 1000 x 1317 mm (47.2 x 39.4 x 51.9") |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 32 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 238,1 kg |
| Produkter per lastpallslager | 4 styck |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Harmonized System (HS)-kod | AMS 8443992550 EMEA 8443999000 APJ 84439930 |