HP Color LaserJet-lagringsstativ i Comet Red
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 65A41A
- EAN: 0196548169702
Color LaserJet-lagringsstativ i Comet Red
Offer details
Related Products
Description
HP Color LaserJet Comet Red Storage Stand. For HP Color LaserJet Enterprise 5700dn Printer series
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise 5700dn 6QN28A; HP Color LaserJet Enterprise X55745dn 6QP97A; HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn 6QN29A; HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800f 6QN30A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 5800zf 58R10A; HP Color LaserJet Enterprise MFP X57945dn 6QP98A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X57945z 6QP99A; HP Color LaserJet Enterprise 6700dn 6QN33A; HP Color LaserJet Enterprise 6701dn 58M42A; HP Color LaserJet Enterprise X654dn 6QQ00A; HP Color LaserJet Enterprise X65455dn 49L02A; HP Color LaserJet Enterprise X65465dn 49L04A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zf 6QN36A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zfsw 6QN37A; HP Color LaserJet Flow MFP 6800zfw+ 6QN38A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677zs 6QQ02A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677z+ 6QQ03A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755zs 49K87A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765zs 49K91A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755z+ 49K88A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765z+ 49K92A |
| Produktens färg | Röd |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 520 mm |
| Djup | 520 mm |
| Höjd | 393 mm |
| Vikt | 17,3 kg |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 580 mm |
| Låddjup | 608 mm |
| Förpackningens höjd | 462 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 21,7 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise 5700dn 6QN28A; HP Color LaserJet Enterprise X55745dn 6QP97A; HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn 6QN29A; HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800f 6QN30A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 5800zf 58R10A; HP Color LaserJet Enterprise MFP X57945dn 6QP98A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X57945z 6QP99A; HP Color LaserJet Enterprise 6700dn 6QN33A; HP Color LaserJet Enterprise 6701dn 58M42A; HP Color LaserJet Enterprise X654dn 6QQ00A; HP Color LaserJet Enterprise X65455dn 49L02A; HP Color LaserJet Enterprise X65465dn 49L04A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zf 6QN36A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800zfsw 6QN37A; HP Color LaserJet Flow MFP 6800zfw+ 6QN38A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677zs 6QQ02A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X677z+ 6QQ03A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755zs 49K87A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765zs 49K91A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67755z+ 49K88A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP X67765z+ 49K92A |
| Produktens färg | Röd |
| Produkter per lastpall | 4 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 1 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 96,8 kg |
| Pallvikt (imperial) | 96,6 kg (213 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 760 x 790 x 1979 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 760 x 789,9 x 1978,9 mm (29.9 x 31.1 x 77.9") |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548169702 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548169702 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 4 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 1 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 96,8 kg |
| UNSPSC-kod | 44101727 |