HP Color LaserJet CE980A toneruppsamlingsenhet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CE980A
- EAN: 0884962340776 99104214 5711045 ...14 5711045033063 4054779808318 8849623407764 5704327972976 0823019605048 0000099104214 8849623407801 0804993454174 0688060516626 0806791992483 0713789968767 4053162284920 5054533000575 0642125240284 5052217407979 5052883095623more
Color LaserJet CE980A toneruppsamlingsenhet
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Pålitlig och professionell kvalitet.
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Ögonblick som definierar stunder med livslika resultat.
Låt era affärsidéer representeras med högkvalitativa färgutskrifter och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Description
HP Toner Kit Collection Unit for ColorLaserJet CP5525 150k pages
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CP5520-tillbehörssatser fungerar med: HP LaserJet Enterprise M750, M775 HP LaserJet M775 HP LaserJet Pro CP5225, M570, P5225 |
| HP segment | Hem, Hemmakontor |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 582 mm |
| Djup | 239 mm |
| Höjd | 129 mm |
| Vikt | 150 g |
| Förpackningens bredd | 582 mm |
| Låddjup | 239 mm |
| Förpackningens höjd | 129 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 582 mm |
| Låddjup | 239 mm |
| Förpackningens höjd | 129 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CP5520-tillbehörssatser fungerar med: HP LaserJet Enterprise M750, M775 HP LaserJet M775 HP LaserJet Pro CP5225, M570, P5225 |
| Innehåll i lådan | HP Color LaserJet toneruppsamlingsenhet; Installationsguide; Återvinningsguide; UPS-etikett; Avtorkningsduk för toner |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |