HP Color LaserJet CE247A 220 V fixeringsenhet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CE247A
- EAN: 0884420403661 0047956854905 42 ...6854905 4250354630903 0806791992162 0641438015084 0779184029892 5056066710983 5704327782377 0132017609119 5052584618657 0787766404333 7427456449437 5051395952332 0880209285046 4053162284159 0640206629843 0804993453856 4052714507197 0804067413038 0088020928504 4054779668806more
Color LaserJet CE247A 220 V fixeringsenhet
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Pålitlig och professionell kvalitet.
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Ögonblick som definierar stunder med livslika resultat.
Låt era affärsidéer representeras med högkvalitativa färgutskrifter och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Description
Idealiskt för kunder som skriver ut affärsdokument och marknadsföringsmaterial i färg.
Du får affärsdokument med professionella färger och pålitlig tonerkassettprestanda. Med HP Color LaserJet-tonerkassetterna förblir du produktiv och undviker att slösa tid och förbrukningsmaterial. HPs tonerkassetter har utvecklats speciellt för din skrivare.
Du får affärsdokument med professionella färger och pålitlig tonerkassettprestanda. Med HP Color LaserJet-tonerkassetterna förblir du produktiv och undviker att slösa tid och förbrukningsmaterial. HPs tonerkassetter har utvecklats speciellt för din skrivare.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Utskriftsteknologi | laser |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CM4540 MFP/CP4025/CP4525-tillbehörssatser fungerar med: |
| UNSPSC-kod | 44103004 |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 483 mm |
| Djup | 190 mm |
| Höjd | 276 mm |
| Vikt | 1,8 kg |
| Förpackningens bredd | 483 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Förpackningens höjd | 276 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 483 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Förpackningens höjd | 276 mm |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CM4540 MFP/CP4025/CP4525-tillbehörssatser fungerar med: |
| Innehåll i lådan | HP Color LaserJet 220 V fixeringssats, installationsguide |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Utskriftsteknologi | laser |
| UNSPSC-kod | 44103004 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 263 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |