HP Color LaserJet CB463A Transfer Kit Tonerkassett 1 styck
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CB463A
- EAN: 0882780488830 0400290165876 06 ...0165876 0641438727062 5052461816718 5051395916327 5054629104347 0806791991998 7427448790776 5054484143079 8827804888304 0999991684910 5054533143074 5704327468813 4053162283572 5704327937906 0800011233776 0778888390727 0823019604553 5052733868995 0700580337151 5704327580492 5711045883576 0809301973958 5053973880792 4250354629556 0642125248884 0640206687218 0666673515182 0707002320791 0791836680015more
Color LaserJet bildöverföringsenhet
Offer details
Related Products
Description
Med HPs underhållssatser för skrivare ser du till att din HP-skrivare hålls i funktionsdugligt skick och fortsätter att leverera högsta möjliga utskriftskvalitet.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Utskriftsteknologi | laser |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Japan |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CP6015/CM6040MFP-tillbehörssatser fungerar med: |
| UNSPSC-kod | 44103116 |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 17 - 25 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 590 mm |
| Djup | 245,1 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Vikt | 5 kg |
| Förpackningens bredd | 590 mm |
| Låddjup | 245,1 mm |
| Förpackningens höjd | 650 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,6 kg |
| Produkter per lastpall | 24 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 590 mm |
| Låddjup | 245,1 mm |
| Förpackningens höjd | 650 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,6 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CP6015/CM6040MFP-tillbehörssatser fungerar med: |
| Innehåll i lådan | Transfer kit |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Utskriftsteknologi | laser |
| UNSPSC-kod | 44103116 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 24 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |