HP Color LaserJet CB459A Roller Kit Tonerkassett 1 styck
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CB459A
- EAN: 0882780488793 0806791991981 40 ...1991981 4056203011202 5054629104323 5051964064831 0809391349176 0601000679700 5052178087111 0805095887792 0999992525786 8827804887932 5051395916334 0777786288297 0521375175211 5704327468790 0800011233769 4250354629563 0809190620766 0823887440116 0801593190679 4053162283565 0806298129993 5052461898677 0642125348751 0803983076686 5054484143055 0611101317579 0804993453672 0640206683098more
Color LaserJet valsenhet
Offer details
Related Products
Description
Med HPs underhållssatser för skrivare ser du till att din HP-skrivare hålls i funktionsdugligt skick och fortsätter att leverera högsta möjliga utskriftskvalitet.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Utskriftsteknologi | laser |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Japan |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CP6015/CM6040MFP-tillbehörssatser fungerar med: |
| UNSPSC-kod | 44101728 |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 17 - 25 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 495,1 mm |
| Djup | 236 mm |
| Höjd | 165,1 mm |
| Vikt | 600 g |
| Förpackningens bredd | 495,1 mm |
| Låddjup | 236 mm |
| Förpackningens höjd | 165,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,2 kg |
| Produkter per lastpall | 70 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 495,1 mm |
| Låddjup | 236 mm |
| Förpackningens höjd | 165,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CP6015/CM6040MFP-tillbehörssatser fungerar med: |
| Innehåll i lådan | Roller kit |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Utskriftsteknologi | laser |
| UNSPSC-kod | 44101728 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 70 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |