HP Color LaserJet CB458A 220V Fuser Kit Tonerkassett 1 styck
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CB458A
- EAN: 0882780488786 0804067426021 40 ...7426021 4057032393330 4057032393323 4057032392593 4057032393255 4057032393286 5051395916310 0641438164164 0132017898032 4057032393309 5704327805342 8827804887864 5054484143062 4054842865040 4052714507951 4057032393279 5056066731360 4057032393347 8827804887901 4057032373806 5053973880778 0712951036365 7427455049010 4052305852767 5054533143067 4057032392586 4057032393354 4250354629570more
Color LaserJet 220 V fixeringsenhet
Offer details
Related Products
Description
Med HPs underhållssatser för skrivare ser du till att din HP-skrivare hålls i funktionsdugligt skick och fortsätter att leverera högsta möjliga utskriftskvalitet.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Utskriftsteknologi | laser |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Japan |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CP6015/CM6040MFP-tillbehörssatser fungerar med: |
| UNSPSC-kod | 44103004 |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 17 - 25 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 597,9 mm |
| Djup | 248,9 mm |
| Höjd | 284 mm |
| Vikt | 4,6 kg |
| Förpackningens bredd | 597,9 mm |
| Låddjup | 248,9 mm |
| Förpackningens höjd | 284 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,2 kg |
| Produkter per lastpall | 32 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 597,9 mm |
| Låddjup | 248,9 mm |
| Förpackningens höjd | 284 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 6,2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CP6015/CM6040MFP-tillbehörssatser fungerar med: |
| Innehåll i lådan | Fuser kit, 220V |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Utskriftsteknologi | laser |
| UNSPSC-kod | 44103004 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 32 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |