Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Pålitlig och professionell kvalitet.
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Ögonblick som definierar stunder med livslika resultat.
Låt era affärsidéer representeras med högkvalitativa färgutskrifter och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Description
HP Color LaserJet Toner Collection Unit
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Antal svarta tonerpatroner | 1 |
| Svart toner, sidkapacitet | 54000 sidor |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CM3530/CP3525/500-färg/M551-tillbehörssatser fungerar med: HP LaserJet E55040, E57540, M553, M577 HP LaserJet Enterprise M552, M553, M554, M555, M577, M578 HP LaserJet Flow E52545, E57540, M577 |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| UNSPSC-kod | 44103120 |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | 15 - 27 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 60% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 339 mm |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 140 g |
| Förpackningens bredd | 584 mm |
| Låddjup | 81 mm |
| Förpackningens höjd | 139 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 900 g |
| Produkter per lastpall | 20 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2223 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 584 mm |
| Låddjup | 81 mm |
| Förpackningens höjd | 139 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 900 g |
| Paketlängd | 8,1 cm |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CM3530/CP3525/500-färg/M551-tillbehörssatser fungerar med: HP LaserJet E55040, E57540, M553, M577 HP LaserJet Enterprise M552, M553, M554, M555, M577, M578 HP LaserJet Flow E52545, E57540, M577 |
| Innehåll i lådan | HP Color LaserJet toneruppsamlingsenhet; Installationsguide |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182585603 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182585603 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103120 |
| Paketlängd | 8,1 cm |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2223 mm |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 20 styck |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 100 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,22 m |
| Lastpallens bruttovikt | 313 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 32 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2223 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |