Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Ögonblick som definierar stunder med livslika resultat.
Låt era affärsidéer representeras med högkvalitativa färgutskrifter och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Pålitlig och professionell kvalitet.
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Description
HP LaserJet Printer 220V Fuser Kit
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | HP |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CM3530/CP3525/500-färg/M551-tillbehörssatser fungerar med: HP LaserJet E55040, E57540, M553, M577 HP LaserJet Enterprise M552, M553, M554, M555, M577, M578 HP LaserJet Flow E57540, M577 |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 12 styck |
| UNSPSC-kod | 44103004 |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | 15 - 27 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 60% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 380 mm |
| Djup | 148 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Vikt | 1,44 kg |
| Förpackningens bredd | 500 mm |
| Låddjup | 200 mm |
| Förpackningens höjd | 288 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,3 kg |
| Produkter per lastpall | 96 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2334 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 500 mm |
| Låddjup | 200 mm |
| Förpackningens höjd | 288 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,3 kg |
| Paketlängd | 20 cm |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CM3530/CP3525/500-färg/M551-tillbehörssatser fungerar med: HP LaserJet E55040, E57540, M553, M577 HP LaserJet Enterprise M552, M553, M554, M555, M577, M578 HP LaserJet Flow E57540, M577 |
| Innehåll i lådan | HP Color LaserJet 220 V fixeringsenhet; Installationsguide |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182585597 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182585597 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103004 |
| Paketlängd | 20 cm |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2334 mm |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 96 styck |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 100 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,33 m |
| Lastpallens bruttovikt | 230,8 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 12 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2334 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |