HP Color LaserJet 550-arks mediafack
- Brand: HP
- Category:
- SKU: P1B09A
- EAN: 0889894959188 5706998929006
Color LaserJet 550-arks mediafack
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Pappersfack |
| Högsta kapacitet | 550 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 550 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Vit |
| Brand kompatibilitet | HP |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise M652n J7Z98A, HP Color LaserJet Enterprise M652dn J7Z99A, HP Color LaserJet Enterprise M653dn J8A04A, HP Color LaserJet Enterprise M653x J8A05A, HP Color LaserJet Enterprise M653dh J8A06A, HP Color LaserJet Enterprise MFP M681dh J8A10A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681f J8A12A, HP Color LaserJet Managed E65050dn L3U55A, HP Color LaserJet Managed E65060dn L3U56A, HP Color LaserJet Managed MFP E67550dh L3U66A, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E67560z L3U70A |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Paper (plain, glossy paper, labels) |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 510 mm |
| Djup | 458 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Vikt | 6,3 kg |
| Förpackningens bredd | 595 mm |
| Låddjup | 250 mm |
| Förpackningens höjd | 647 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,9 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 595 mm |
| Låddjup | 250 mm |
| Förpackningens höjd | 647 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,9 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894959188 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894959188 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 211 kg |
| Produkter per lastpall | 24 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Pallvikt (imperial) | 210,9 kg (465 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2091 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000,8 x 2090,4 mm (47.2 x 39.4 x 82.3") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 101 x 148 to 216 x 356 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 211 kg |
| Produkter per lastpall | 24 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 210,9 kg (465 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2091 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000,8 x 2090,4 mm (47.2 x 39.4 x 82.3") |