HP Color LaserJet 3x550 pappersmatare och stativ
- Brand: HP
- Category:
- SKU: P1B11A
- EAN: 0889894959317
Color LaserJet 3x550 pappersmatare och stativ
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Pappersfack |
| Högsta kapacitet | 1650 ark |
| Maximal inmatningskapacitet | 1650 ark |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Vit |
| Brand kompatibilitet | HP |
| HP segment | Hem |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise M652n J7Z98A, HP Color LaserJet Enterprise M652dn J7Z99A, HP Color LaserJet Enterprise M653dn J8A04A, HP Color LaserJet Enterprise M653dh J8A06A, HP Color LaserJet Enterprise MFP M681dh J8A10A, HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M681f J8A12A, HP Color LaserJet Managed E65050dn L3U55A, HP Color LaserJet Managed E65060dn L3U56A, HP Color LaserJet Managed MFP E67550dh L3U66A, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E67560z L3U70A |
| Filformat | |
| Mediatyper som stöds | Paper (plain, glossy paper, labels) |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 657 mm |
| Djup | 657 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 23,6 kg |
| Förpackningens bredd | 595 mm |
| Låddjup | 250 mm |
| Förpackningens höjd | 647 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29,7 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 595 mm |
| Låddjup | 250 mm |
| Förpackningens höjd | 647 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 29,7 kg |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894959317 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894959317 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 109,6 kg |
| Produkter per lastpall | 3 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Pallvikt (imperial) | 109,6 kg (241.6 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2091 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000,8 x 2090,4 mm (47.2 x 39.4 x 82.3") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44101705 |
| Kundspecificerad mediastorlek | 101 x 148 to 216 x 356 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 109,6 kg |
| Produkter per lastpall | 3 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Pallvikt (imperial) | 109,6 kg (241.6 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2091 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000,8 x 2090,4 mm (47.2 x 39.4 x 82.3") |