HP Classic, tangentbord med kabel
- Brand: HP
- Category:
- SKU: WZ972AA#AKR
- EAN: 8856313635536 5712505249178 08 ...5249178 0885631363546 8856313634782 0885631363386 0885631363478 0886112327521 0886112327552 0885631363553 0886112327422 0886112327569 0885631363461 0886112327545 5052883013382 0885631363454 0885631612699 0885631363485 0886112327477 0886112327484 4054318537068 0886112327446 0886112327507 4053162328471 0886112327460 0886112327491 0885631363409 0886111358786 5711045365942 0885631363430 0885631363416 0885631612682 0885631363423 0885631363492 0885631363379 0885631363539 5054533634923 0886112327453 0889899377604 0885631363522 0886112327514 0886111358779 0885631363355 0885631363362 0885631363508 0885631363447 0885631401415 0886112327439 0885631363560 0885631363393 0885631363515 0886112327538more
HP Classic, tangentbord med kabel
Offer details
Trade Prices
Description
HP klassiskt kabelanslutet tangentbord (tangentbordslayout för internationell engelska) – ett tangentbord av klassisk typ som utmärker sig vad gäller enkelhet och komfort
Specifications
| Tangentbord | |
|---|---|
| Gränssnitt | USB |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Ändamål | PC/server |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| LED-indikatorer | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem |
| Ergonomi | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Strömförbrukning | 100 mA |
| Mus | |
| Mus inkluderad | Nej |
| Systemkrav | |
| Mac-operativsystem som stöds | Nej |
| USB | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Tangentbordsvikt | 579 g |
| Tangentbord (BxDxH) | 460 x 150 x 30,5 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 478,02 x 177,8 x 36,06 mm |
| Övrigt | |
| Kompatibla operativsystem | Windows 7/XP/Vista |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 478,02 x 177,8 x 36,06 mm |