HP CRU SHIPS M.2 512 GB lagringsmodul
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 56Q89AA
- EAN: 1963371808578 0196337180857
CRU SHIPS M.2 512 GB lagringsmodul
Offer details
Related Products
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 80 mm |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 2,38 mm |
| Vikt | 9 g |
| Förpackningens bredd | 159 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 68 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 159 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 68 g |
| Tekniska detaljer | |
| Innehåll i lådan | HP CRU Secure High Performance Storage Module with 512GB M.2 SSD, install guide,warranty card, product notices |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| UNSPSC-kod | 43201830 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |