HP CRU QX328 5.25 in Front Removable Frame SSD-inkapsling Rostfritt stål 5.25"
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 4N011AA
- EAN: 0673825434307 0196068961596
CRU QX328 5,25 tum Front Removable Frame
Offer details
Related Products
Description
HP CRU QX328 5.25in Front Removable Frame/Carrier
Specifications
| Lagringsmedia | |
|---|---|
| Antal lagringsenheter som stöds | 2 |
| Lagringsenhetens storlek | 5.25" |
| NVMe | Ja |
| Design | |
| Produkttyp | SSD-inkapsling |
| Knapplås | Ja |
| Produktens färg | Rostfritt stål |
| HP segment | Business |
| Prestanda | |
| Ursprungsland | USA |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | USA |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 596 g |
| Förpackningens bredd | 187 mm |
| Låddjup | 170 mm |
| Förpackningens höjd | 110 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 888 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 43201608 |