HP Bus Slim v2 Smart Card USB-tangentbord
- Brand: HP
- Category:
- SKU: A71J9AA#ABY
- EAN: 5715328209190 0198415643698 01 ...5643698 0198415643735 0198415644091 0198990363141 0198415643971 0198415643926 0198415644084 0198415643889 0198415643711 5715328209473 5715328209503 0198990244211 0198415644053 0198415643759 0198415643988 0198415643742 0198415644121 0198415644039 0198415643827 0198415643728 5715328209299 0198415643902 0198415644077 5715328209213 0198415644145 0198415643834 0198415643995 0198990387321 0198415644015 0198415644022 0198415644060 4582712488131 0198415643957 0198415643872 0198415644169 0198415643810 0198415643865 0198415644114 0198415644107 5715328209497 0198415643940 5715328209466 0198415644138 0198415643896 0198990363134 0198415643766 0198415644046 0198415643704 0198415643773 0198415643780 0198415644008more
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Smart säkerhet
Få en smartkortsläsare som är bekvämt placerad i siktlinjen överst på tangentbordet för att hjälpa dig att komma ihåg att ta ut ditt kort. Kompatibilitet med smartkort i klass A, B och C hjälper till att förhindra hackning och ändringar av den fasta programvaran i tangentbordet.
Tyst och slitstark
Håll din arbetsmiljö tyst med välsmorda tangenter och undvik att få panik när du råkar spilla ut vätskor tack vare den inbyggda spillavrinningen som gör det lätt att rengöra tangentbordet.[1]
Djärv nydesign
Para ihop datorn med ett elegant, omstylat tangentbord i reducerad storlek som förenar den välbekanta layouten, funktionstangenterna och den numeriska knappsatsen i en utrymmessnål design. Uppdaterade indikatorlampor varnar när Caps lock, Num lock och Scroll är på eller av.
Description
Sätt fart på produktiviteten och gör ett elegant IT-val! Få inbyggda säkerhetsfunktioner med HP USB Slim Smartcard-tangentbordet, som har en inbyggd smartkortsläsare och som är utformat som ett komplement till de senaste företagsdatorerna från HP.
Specifications
| Tangentbord | |
|---|---|
| Gränssnitt | USB |
| Rekommenderad användning | Hem / Kontor |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifiering | FCC; RCM; BSMI; EAC; ICES; CULus; KCC; VCCI; TUV; TUV-GS; CE Marking; CSAus; ISO 9241-4 |
| Tangentbordstangentens switch-teknologi | Optiska omkopplare med låg profil |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 10 miljoner tecken |
| Knapp för andrepilot | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifiering | FCC; RCM; BSMI; EAC; ICES; CULus; KCC; VCCI; TUV; TUV-GS; CE Marking; CSAus; ISO 9241-4 |
| HP segment | Business |
| Ergonomi | |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Egenskaper | |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Laddningsport USB Typ-C | Nej |
| Mus | |
| Mus inkluderad | Nej |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Minsta systemkrav | USB Type-A port |
| Hållbarhet | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| Certifikat för överensstämmelse | EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415643803, 198415643889, 198415643940, 198415644121, 198415644152 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198415643803; (ABS) 198415643889; (ABX) 198415643940; (B13) 198415644121; (UUW) 198415644152 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 600 g |
| Tangentbordsvikt | 600 g |
| Tangentbord (BxDxH) | 440,6 x 144,5 x 19,8 mm |
| Förpackning | |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 463 mm |
| Låddjup | 169 mm |
| Förpackningens höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Garantisedel | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| Certifikat för överensstämmelse | EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415643803, 198415643889, 198415643940, 198415644121, 198415644152 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198415643803; (ABS) 198415643889; (ABX) 198415643940; (B13) 198415644121; (UUW) 198415644152 |
| Övrigt | |
| Bredd | 440,6 mm |
| Höjd | 19,8 mm |
| Djup | 144,5 mm |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10 |
| UNSPSC-kod | 43211706 |
| Minsta systemkrav | USB Type-A port |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| Koldioxidavtryck | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |