Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Maximera ditt utrymme och håll det prydligt
Mer utrymme med hjälp av en enkel och platssnål lösning. Anslut fästet på baksidan av bildskärmsfoten och din PC till fästet. Minska kabeltrassel med korta USB A-till-B- och DisplayPort™-kablar och en integrerad nätaggregathållare.[2]
Arbeta bekvämt
Behåll praktiska funktioner för din HP Elite-skärm eller HP Z-skärm. Fästet påverkar inte skärmens inställningar för höjdjustering, lutning, vridning eller rotation.
Känn dig lugn
Ett års begränsad garanti ger trygghet.
Description
Anpassa en sammantaget bättre lösning med HP B300-fästet med nätaggregatshållare, som gör att du kan ansluta din HP-arbetsstation, HP Desktop Mini, HP Chromebox eller utvalda HP Thin Client direkt bakom utvalda HP EliteDisplay-skärmar och HP Z-skärmar.[1]
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Mobilenhetens typ | Mini PC |
| Modell | Active-hållare |
| Korrekt användning | inomhus |
| Produktens färg | Svart |
| Kompatibilitet | HP B300 -fäste med hållare för nätaggregat som är kompatibel med HP 260 G2 Desktop Mini-dator; HP 260 G3 Desktop Mini-dator; HP ProDesk 400 G4 Desktop Mini-dator; HP ProDesk 400 G5 Desktop Mini-dator; HP ProDesk 405 G4 Desktop Mini-dator; HP ProDesk 600 G3 Desktop Mini-dator; HP ProDesk 600 G4 Desktop Mini-dator; HP ProDesk 600 G5 Desktop Mini-dator; HP EliteDesk 705 35W G4 Desktop Mini-dator; HP EliteDesk 705 65W G4 Desktop Mini-dator; HP EliteDesk 800 35W G4 Desktop Mini-dator; HP EliteDesk 800 65W G4 Desktop Mini-dator; HP EliteDesk 800 G5 Desktop Mini-dator |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Business |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 160 mm |
| Djup | 96,5 mm |
| Höjd | 246,3 mm |
| Vikt | 917,2 g |
| Förpackning | |
| Kabel inkluderad | DisplayPort, USB |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Låddjup | 68 mm |
| Förpackningens höjd | 275 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,2 kg |
| Tekniska detaljer | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 31162313 |