HP B250 monteringsfäste för dator
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 8RA46AA
- EAN: 0194441689624
B250 monteringsfäste för dator
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Gör plats och håll ordning och reda
Maximera den tillgängliga arbetsytan med en enda lösning för minimerad utställningsyta. Anslut helt enkelt fästet på baksidan av bildskärmens[1] stativ och datorns plattform i fästet. Så enkelt är det!
Arbeta bekvämt
Behåll skärmens komfortfunktioner.[1] Fästet stör inte inställningarna för höjd, lutning, rotation eller vridning.
Känn dig lugn
Ett års begränsad garanti ger trygghet.
Description
Skapa en kompakt och effektiv arbetsyta
Anpassa en sammantaget bättre lösning med HP B250-monteringsfästet för datorer som gör att ni kan ansluta en HP Desktop Mini, HP Chromebox eller utvalda HP Thin Client direkt bakom utvalda bildskärmar i HP P-serien.[1]
Anpassa en sammantaget bättre lösning med HP B250-monteringsfästet för datorer som gör att ni kan ansluta en HP Desktop Mini, HP Chromebox eller utvalda HP Thin Client direkt bakom utvalda bildskärmar i HP P-serien.[1]
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| VESA-fäste | Ja |
| UNSPSC-kod | 31162313 |
| Kompatibilitet | HP B250 monteringsfästet för datorn är kompatibelt med HP P27qG4 QHD-bildskärm med höjdjustering; HP P22h G4 FHD-bildskärm; HP P24h G4 FHD-bildskärm; HP P24q G4 QHD-bildskärm med höjdjustering; HP P27h G4 FHD-bildskärm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 100 x 100 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 505 g |
| Bredd | 115 mm |
| Djup | 181,3 mm |
| Höjd | 57 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 255 mm |
| Låddjup | 135 mm |
| Förpackningens höjd | 85 mm |