HP Advanced Photo-papper, glättat, 250 g/m2, A3 (297 x 420 mm), 20 ark
- Brand: HP
- Category:
- SKU: Q8697A
- EAN: 0882780349650 5052461817364 50 ...1817364 5053676832340 5051749620573 5054533079809 5054484079804 4053162297968 5051395393654 8827803496500more
Advanced Photo-papper, glättat, 250 g/m2, A3 (297 x 420 mm), 20 ark
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Perfekt för användare av bläckskrivare eller HP Inkjet-skrivare som skriver ut verklighetstrogna foton med hög kvalitet för urklippsalbum, fotoalbum och inramning.
Skriv ut vackra foton som alla kommer att älska att hålla i och dela med sig av. Verklighetstrogna foton som erbjuder rika och livslika färger med en imponerande yta på det här FSC-certifierade[3] pappret. Blekningsresistenta[2] utskrifter som får en glättat yta för fantastiska foton.
Skriv ut vackra foton som alla kommer att älska att hålla i och dela med sig av. Verklighetstrogna foton som erbjuder rika och livslika färger med en imponerande yta på det här FSC-certifierade[3] pappret. Blekningsresistenta[2] utskrifter som får en glättat yta för fantastiska foton.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ark per förpackning | 20 ark |
| Yta | Högglans |
| Pappersformat | A3 |
| Kompatibla produkter | Kompatibel med alla bläckstråleskrivare. |
| HP segment | Business |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 40 - 60% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 322,3 mm |
| Höjd | 460,4 mm |
| Vikt | 640 g |
| Djup | 19,1 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 455 mm |
| Låddjup | 316 mm |
| Förpackningens höjd | 17 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 920 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 882780349650 |
| Tekniska detaljer | |
| Innehåll i lådan | 20 ark med A3-papper (297 x 420 mm) |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 5 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 37032000 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 9,77 kg (21.5 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 882780349650 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens bruttovikt | 270 kg |
| Produkter per lastpall | 250 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 25 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1194 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,79 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 37032000 |
| Övrigt | |
| Vikt | 640 g |
| Ursprungsland | Tyskland, Schweiz |
| UNSPSC-kod | 14121812 |