HP 970 programmerbart trådlöst tangentbord
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 3Z729AA#ABE
- EAN: 0196068096205 0196068096038 01 ...8096038 0196068095802 0196068096045 0195908664659 0196068095789 0196068132125 0196068095864 0196068095833 0196068096212 0196068095963 0196068096076 0196068096021 0196068096014 0196068096168 0196068132101 0195908664635 0196068096106 0196068095925 0196068095840 0196068096175 0196068095956 0195908664642 0196068096137 0196068096113 0196068096083 0196068095987 0196068095857 0196068095772 0196068096120 0196068095796 0196068096090 0196068095826 0196068096144 0196068095871 0196068096151 0195908665014 0196068096069 0196068096052 0196068095888 0196068095918 0196068095949 0196068095819 0196068096199 0196068095970 0196068101251more
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Anpassa för ännu mer kontroll
Anpassa ditt tangentbord med HPAC[1] och reducera onödiga tangenttryckningar genom att programmera över 20 tangenter med genvägar för dina mest använda appar. Du kan dessutom anpassa bakgrundsbelysningen genom att tända eller släcka den, justera ljusintensiteten samt tidsinställningen för viloläget.
Smarta funktioner. Bättre skrivupplevelse.
Med det här tangentbordet skriver du tyst och bekvämt tack vare högre och fingertoppsformade tangenter med mjukt anslag. Dessutom hjälper anpassningsbara smarta sensorer till att justera bakgrundsbelysta tangenter baserat på din rumsbelysning. Bakgrundsbelysningen tänds även när du närmar dig eller släcks när det inte används, för att spara energi.
Anslutningsmöjligheter och mångsidighet
Flera anslutningsalternativ innebär mer flexibilitet. Anslut upp till tre enheter – två via Bluetooth® och en via 2,4 GHz med USB-A-dongel och växla mellan enheter med en knapptryckning. Du kan dessutom enkelt ansluta kringutrustning till en Windows 10-dator i två steg med Microsoft Swift Pair.
Description
Nu kan du anpassa ditt tangentbord efter dina behov medan du upplever en förbättrad skrivupplevelse. Det beror på att vi har inkluderat många viktiga funktioner såsom bekväma och tysta tangenter med mjukt anslag, varav över 20 kan programmeras med genvägar, kontrollerbar smart bakgrundsbelysning och ett laddningsbart batteri med lång livslängd.
Specifications
| Tangentbord | |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Rekommenderad användning | Hem |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Programmerbara snabbtangenter | Ja |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem |
| Ergonomi | |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Egenskaper | |
| Kabellängd | 1,2 m |
| USB-anslutning | USB Type-A, USB Type-C |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| USB-strömleverans | Nej |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
| Laddningseffekt som krävs (min) | 5 W |
| Laddningseffekt som krävs (min) | 15 W |
| Mus | |
| Mus inkluderad | Nej |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Minsta systemkrav | Available USB-A port |
| Hållbarhet | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195908664628 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 670 g |
| Tangentbordsvikt | 670 g |
| Tangentbord (BxDxH) | 12,2 x 429,7 x 117 mm |
| Förpackning | |
| Manual | Ja |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 450 mm |
| Låddjup | 150 mm |
| Förpackningens höjd | 37,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Medföljande adaptrar | USB |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Manual | Ja |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Medföljande adaptrar | USB |
| Garantisedel | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195908664628 |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibel med datorer med tillgänglig USB-A-port. |
| Bredd | 12,2 mm |
| Höjd | 117 mm |
| Djup | 429,7 mm |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS |
| UNSPSC-kod | 43211706 |
| Minsta systemkrav | Available USB-A port |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| Koldioxidavtryck | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |