Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Description
Perfekt för arbetsgrupper som behöver pålitlig prestanda och utskrifter av professionell kvalitet – sida efter sida.
Räkna med dokument av professionell kvalitet. HPs originalbläckpatroner är oerhört tillförlitliga och ger stabil prestanda, kontinuerlig sidkapacitet och resultat som varar.[3] Skriv ut affärsdokument med både livfull färg och tydlig svart text.
Räkna med dokument av professionell kvalitet. HPs originalbläckpatroner är oerhört tillförlitliga och ger stabil prestanda, kontinuerlig sidkapacitet och resultat som varar.[3] Skriv ut affärsdokument med både livfull färg och tydlig svart text.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Volym svart patron | 24,09 ml |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1000 sidor |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 963-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallvikt (imperial) | 478,7 kg (1055.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 800,1 x 1193,8 x 1955,8 mm (31.5 x 47 x 77") |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 119 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 126 mm |
| Vikt | 80 g |
| Förpackningens bredd | 119 mm |
| Låddjup | 36 mm |
| Förpackningens höjd | 126 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 119 mm |
| Låddjup | 36 mm |
| Förpackningens höjd | 126 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866484, 192545866460, 192545866477, 199764686251, 199764686268, 199764686275 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866484; (BGX) 192545866460; (BGY) 192545866477; (LS1) 199764686251; (LS2) 199764686268; (LS3) 199764686275 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866484, 192545866460, 192545866477, 199764686251, 199764686268, 199764686275 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866484; (BGX) 192545866460; (BGY) 192545866477; (LS1) 199764686251; (LS2) 199764686268; (LS3) 199764686275 |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Pallvikt (imperial) | 478,7 kg (1055.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 800,1 x 1193,8 x 1955,8 mm (31.5 x 47 x 77") |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 4800 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 110 styck |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 11 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 478,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,03 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Pallvikt (imperial) | 478,7 kg (1055.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 800,1 x 1193,8 x 1955,8 mm (31.5 x 47 x 77") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 4,03 kg (8.89 lbs) |