HP 937 svart originalbläckpatron
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 4S6W5NE#CE1
- EAN: 0196786147609 0196786147593 01 ...6147593 0197192363287 0197497724233 0199764688071 0199764688019 0199764688064 0199764688026 0199764688057 0199764688033 0199642343085 0199764688040 1967861475936 0196548611003 0199642343078more
937 svart originalbläckpatron
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Description
Perfekt för utskrift med professionell kvalitet med livslika färger och djärv svärta.
Räkna med dokument med professionell kvalitet. HP-originalbläckpatroner levererar imponerande tillförlitlighet för både pålitlig prestanda och hållbara resultat.[1] Skriv ut med bläck som skapar affärsdokument med livslika färger och knivskarp svart text.[2]
Räkna med dokument med professionell kvalitet. HP-originalbläckpatroner levererar imponerande tillförlitlighet för både pålitlig prestanda och hållbara resultat.[1] Skriv ut med bläck som skapar affärsdokument med livslika färger och knivskarp svart text.[2]
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1250 sidor |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Premium Home |
| Kompatibilitet | HP 937 bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 9120e, 9125e, 9130e, 9135e, 9720, 9730, HP OFFICEJET 9122 ALL-IN-ONE SERIES, HP OFFICEJET PRO 9120 ALL-IN-ONE SERIES, HP OfficeJet Pro 9110b Printer, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9130b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9132 All-in-One Printer |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallvikt (imperial) | 288 kg (634.9 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 114,8 mm |
| Djup | 23,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Vikt | 40 g |
| Förpackningens bredd | 114,8 mm |
| Låddjup | 23,9 mm |
| Förpackningens höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 114,8 mm |
| Låddjup | 23,9 mm |
| Förpackningens höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197192363287, 199764688019, 199764688026, 196786147593, 199764688057, 199764688064, 199764688071, 196786147609 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 197192363287; (30A) 199764688019; (30B) 199764688026; (CE1) 196786147593; (LS1) 199764688057; (LS2) 199764688064; (LS3) 199764688071; (SE1) 196786147609 |
| Tekniska detaljer | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197192363287, 199764688019, 199764688026, 196786147593, 199764688057, 199764688064, 199764688071, 196786147609 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 197192363287; (30A) 199764688019; (30B) 199764688026; (CE1) 196786147593; (LS1) 199764688057; (LS2) 199764688064; (LS3) 199764688071; (SE1) 196786147609 |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Pallvikt (imperial) | 288 kg (634.9 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produkter per lastpall | 4224 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 176 styck |
| Lager per lastpall | 11 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 16 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 288,2 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Pallvikt (imperial) | 288 kg (634.9 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |