Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Description
Perfekt för utskrift med professionell kvalitet med livslika färger och djärv svärta.
Räkna med dokument med professionell kvalitet. HP-originalbläckpatroner ger imponerande tillförlitlighet både när det gäller pålitlig prestanda och hållbara resultat.[1] Producera affärsdokument med livfulla färger och skarp svart text i ett bekvämt flerpack.
Räkna med dokument med professionell kvalitet. HP-originalbläckpatroner ger imponerande tillförlitlighet både när det gäller pålitlig prestanda och hållbara resultat.[1] Producera affärsdokument med livfulla färger och skarp svart text i ett bekvämt flerpack.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Kombinationspack |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med färgpatron | 800 sidor |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1250 sidor |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Premium Home |
| Kompatibilitet | HP 936/937 bläckpatroner är kompatibla med: HP OfficeJet Pro 9120e, 9125e, 9130e, 9135e, 9720, 9730, HP OFFICEJET 9122 ALL-IN-ONE SERIES, HP OFFICEJET PRO 9120 ALL-IN-ONE SERIES, HP OfficeJet Pro 9110b Printer, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9130b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9132 All-in-One Printer |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallvikt (imperial) | 202,6 kg (446.7 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 799,8 x 1040,1 mm (47.2 x 31.5 x 41") |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 114,8 mm |
| Djup | 23,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Förpackningens bredd | 123 mm |
| Låddjup | 48 mm |
| Förpackningens höjd | 171 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 188 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 123 mm |
| Låddjup | 48 mm |
| Förpackningens höjd | 171 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 188 g |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548697649, 199764688521, 199764688538, 199764688569, 199764688576, 199764688583 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 196548697649; (30A) 199764688521; (30B) 199764688538; (LS1) 199764688569; (LS2) 199764688576; (LS3) 199764688583 |
| Tekniska detaljer | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548697649, 199764688521, 199764688538, 199764688569, 199764688576, 199764688583 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 196548697649; (30A) 199764688521; (30B) 199764688538; (LS1) 199764688569; (LS2) 199764688576; (LS3) 199764688583 |
| Innehåll i lådan | 4 bläckpatroner |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1040 mm |
| Pallvikt (imperial) | 202,6 kg (446.7 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 799,8 x 1040,1 mm (47.2 x 31.5 x 41") |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produkter per lastpall | 720 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 202,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,04 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1040 mm |
| Pallvikt (imperial) | 202,6 kg (446.7 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 799,8 x 1040,1 mm (47.2 x 31.5 x 41") |