Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Skapad för att anpassas
Möjliggör smidig kreativitet genom anpassning av[2] kommandon i olika program[3] med sju programmerbara knappar och supersnabbt rullningshjul med en snabbfunktionsknapp. Ersätt komplexa tangentnedslag för uppgifter som används ofta för att bättre passa ditt arbetssätt.
Anslut över enheter
Kontrollera innehållet genom att dra och släppa över enheter med hjälp av en mus. Följer dig till och med mellan de olika operativsystemen Windows och MacOS.
Anslut till olika enheter
Anslut flexibelt flera olika enheter att skapa på. Parkoppla med upp till 3 enheter med antingen USB-A nano-dongel eller via Bluetooth®.
Description
Låt kreativiteten flöda utan avbrott med en mus som en designad med anpassningsbara funktioner och ergonomisk komfort.
Specifications
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Antal knappar | 7 |
| Rörelseupplösning | 3000 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Programmerbara musknappar | Ja |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Inmatningsenhet | |
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Antal knappar | 7 |
| Rörelseupplösning | 3000 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Programmerbara musknappar | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Formfaktor | högerhand |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | Batterier |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
| Laddningseffekt som krävs (min) | 5 W |
| Laddningseffekt som krävs (min) | 15 W |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 120,7 mm |
| Djup | 79 mm |
| Höjd | 46,7 mm |
| Vikt | 130 g |
| Förpackning | |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Medföljande programvara | HP Accessory Center-programvara |
| Förpackningens bredd | 164 mm |
| Låddjup | 118 mm |
| Förpackningens höjd | 73,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 390 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Garantisedel | Ja |
| Batteri | |
| Laddningsbart batteri | Ja |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122270919 |
| Tekniska detaljer | |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122270919 |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibel med datorer med USB-A-port och Bluetooth |
| Vikt | 130 g |
| Minsta systemkrav | Available USB-A port; Bluetooth |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS; Chrome OS™ |
| UNSPSC-kod | 43211708 |
| Rekommenderade system krav | Available USB-A port; Bluetooth |
| Laddningsbart batteri | Ja |