Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Description
Idealiskt för hållbarhetsmedvetna företagsutskrifter i stora volymer
HP EvoMore originalbläckpatroner är designade för att skriva ut dubbelt så många sidor som standardpatroner[3], har ett lägre koldioxidutsläpp[2] och är enkla att återvinna[4]. HP EvoMore originalbläckpatroner kombinerar HPs legendariska prestanda och kvalitet med ytterligare hållbarhetsfunktioner.
HP EvoMore originalbläckpatroner är designade för att skriva ut dubbelt så många sidor som standardpatroner[3], har ett lägre koldioxidutsläpp[2] och är enkla att återvinna[4]. HP EvoMore originalbläckpatroner kombinerar HPs legendariska prestanda och kvalitet med ytterligare hållbarhetsfunktioner.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med färgpatron | 800 sidor |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Premium Home |
| Kompatibilitet | HP 924e bläckpatroner är kompatibla med: |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 48% |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallvikt (imperial) | 326,3 kg (719.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 114,8 mm |
| Djup | 23,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Vikt | 40 g |
| Förpackningens bredd | 114,8 mm |
| Låddjup | 23,9 mm |
| Förpackningens höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 114,8 mm |
| Låddjup | 23,9 mm |
| Förpackningens höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196786147456, 199764687463, 199764687470, 199764687487, 196786147463 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (CE1) 196786147456; (LS1) 199764687463; (LS2) 199764687470; (LS3) 199764687487; (SE1) 196786147463 |
| Tekniska detaljer | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196786147456, 199764687463, 199764687470, 199764687487, 196786147463 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (CE1) 196786147456; (LS1) 199764687463; (LS2) 199764687470; (LS3) 199764687487; (SE1) 196786147463 |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Hälsofaroangivelser | H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion |
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Pallvikt (imperial) | 326,3 kg (719.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produkter per lastpall | 4224 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 176 styck |
| Lager per lastpall | 11 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 16 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 326,6 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Pallvikt (imperial) | 326,3 kg (719.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |