Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Description
Perfekt för utskrift med professionell kvalitet med livslika färger och djärv svärta.
Räkna med dokument med professionell kvalitet. HP-originalbläckpatroner levererar imponerande tillförlitlighet för både pålitlig prestanda och hållbara resultat.[1] Skriv ut med bläck som skapar affärsdokument med livslika färger och knivskarp svart text.[2]
Räkna med dokument med professionell kvalitet. HP-originalbläckpatroner levererar imponerande tillförlitlighet för både pålitlig prestanda och hållbara resultat.[1] Skriv ut med bläck som skapar affärsdokument med livslika färger och knivskarp svart text.[2]
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med färgpatron | 400 sidor |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Premium Home |
| Kompatibilitet | HP 924 bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 8120e, 8130e, 8135e, HP OfficeJet Pro 8122 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8128 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8134 All-in-One Printer |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produktens färg | Cyan |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallvikt (imperial) | 326,3 kg (719.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 114,8 mm |
| Djup | 23,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Vikt | 40 g |
| Förpackningens bredd | 114,8 mm |
| Låddjup | 23,9 mm |
| Förpackningens höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 114,8 mm |
| Låddjup | 23,9 mm |
| Förpackningens höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197192363218, 199764687234, 199764687241, 196786147333, 199764687258, 199764687265, 199764687272, 196786147340 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 197192363218; (30A) 199764687234; (30B) 199764687241; (CE1) 196786147333; (LS1) 199764687258; (LS2) 199764687265; (LS3) 199764687272; (SE1) 196786147340 |
| Tekniska detaljer | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197192363218, 199764687234, 199764687241, 196786147333, 199764687258, 199764687265, 199764687272, 196786147340 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 197192363218; (30A) 199764687234; (30B) 199764687241; (CE1) 196786147333; (LS1) 199764687258; (LS2) 199764687265; (LS3) 199764687272; (SE1) 196786147340 |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Hälsofaroangivelser | H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion |
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Pallvikt (imperial) | 326,3 kg (719.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produkter per lastpall | 4224 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 176 styck |
| Lager per lastpall | 11 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 16 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 326,6 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Pallvikt (imperial) | 326,3 kg (719.4 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |