Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Description
Perfekt för utskrift med professionell kvalitet med livslika färger och djärv svärta.
Räkna med dokument med professionell kvalitet. HP-originalbläckpatroner ger imponerande tillförlitlighet både när det gäller pålitlig prestanda och hållbara resultat.[1] Producera affärsdokument med livfulla färger och skarp svart text i ett bekvämt flerpack.
Räkna med dokument med professionell kvalitet. HP-originalbläckpatroner ger imponerande tillförlitlighet både när det gäller pålitlig prestanda och hållbara resultat.[1] Producera affärsdokument med livfulla färger och skarp svart text i ett bekvämt flerpack.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Kombinationspack |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Antal färgpatroner | 4 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med färgpatron | 400 sidor |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 500 sidor |
| Ursprungsland | Malaysia, Schweiz |
| HP segment | Premium Home |
| Kompatibilitet | HP 923/924 bläckpatroner är kompatibla med: HP OfficeJet Pro 8120e, 8130e, 8135e, HP OfficeJet Pro 8122 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8128 All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 8134 All-in-One Printer |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallvikt (imperial) | 166 kg (366 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 799,8 x 1103,9 mm (47.2 x 31.5 x 43.5") |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 114,8 mm |
| Djup | 23,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Förpackningens bredd | 124 mm |
| Låddjup | 38 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 138 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 124 mm |
| Låddjup | 38 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 138 g |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548697533, 199764688477, 199764688484, 199764688491, 199764688507, 199764688514 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 196548697533; (30A) 199764688477; (30B) 199764688484; (LS1) 199764688491; (LS2) 199764688507; (LS3) 199764688514 |
| Tekniska detaljer | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548697533, 199764688477, 199764688484, 199764688491, 199764688507, 199764688514 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 196548697533; (30A) 199764688477; (30B) 199764688484; (LS1) 199764688491; (LS2) 199764688507; (LS3) 199764688514 |
| Innehåll i lådan | 4 bläckpatroner |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Hälsofaroangivelser | H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion |
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Malaysia, Schweiz |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1104 mm |
| Pallvikt (imperial) | 166 kg (366 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 799,8 x 1103,9 mm (47.2 x 31.5 x 43.5") |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Malaysia, Schweiz |
| Produkter per lastpall | 960 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 166 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,65 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1104 mm |
| Pallvikt (imperial) | 166 kg (366 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 799,8 x 1103,9 mm (47.2 x 31.5 x 43.5") |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,65 kg (8.04 lbs) |