HP 920XL magenta bläckpatron med hög kapacitet, original
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CD973AE#BGX
- EAN: 0884420649359 0884420649342 08 ...0649342 0884420649373 5711783382256 4054446053676 8849625461238 8844206493592 0884420649366 4056572343751 5051395816498 0884420649397 3610170017301 4049982280433 0193808176081 4053162284036 0193808176050 0884962546123 5055724151076 5054484242352 8844206493424 0193808176067 9154400029732 4053162284043 5054629105627 0193808176098 0884420649403 5052276264308 0889899377079 0884420649380 0193808176074more
920XL magenta bläckpatron med hög kapacitet, original
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Description
För användare på hemmakontor som behöver färg av affärskvalitet till lägre kostnad.
Skriv ut professionella färgdokument för en lägre kostnad än med en laserskrivare med HP 920XL-magentapatroner. HPs originalbläck har utformats speciellt för att ge snabbtorkande dokument, särskilt när du använder papper med ColorLok-logotypen.
Skriv ut professionella färgdokument för en lägre kostnad än med en laserskrivare med HP 920XL-magentapatroner. HPs originalbläck har utformats speciellt för att ge snabbtorkande dokument, särskilt när du använder papper med ColorLok-logotypen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Antal sidor med färgpatron | 700 sidor |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 920-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 7500A |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 107 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649380, 884420649397, 884420649403, 884962546123, 884420649342, 884420649359 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649380; (241) 884420649397; (251) 884420649403; (301) 884962546123; (BGX) 884420649342; (BGY) 884420649359 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649380, 884420649397, 884420649403, 884962546123, 884420649342, 884420649359 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649380; (241) 884420649397; (251) 884420649403; (301) 884962546123; (BGX) 884420649342; (BGY) 884420649359 |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 3360 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 56 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 7 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 196,2 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Produkter per större ytterförpackning | 60 styck |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 3,06 kg |