HP 920XL gul bläckpatron med hög kapacitet, original
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CD974AE#BGX
- EAN: 0884420649410 0884420649427 08 ...0649427 0884420649441 8844206494100 3610170030775 0889899377086 9795120103007 4053617028116 5052461191419 0884420649472 5055410410371 0884420649465 8844206494278 4053162284050 4053162284067 0884420649434 8849625461306 4053162824980 0193808176135 0193808176128 5051964483724 5054629567036 0884962546130 0193808176111 5055344663560 5053973972824 0884420649458 0193808176142 5054533146778 0193808176104 4250783522749 8844206494414 5053676866918more
920XL gul bläckpatron med hög kapacitet, original
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Description
För användare på hemmakontor som behöver färg av affärskvalitet till lägre kostnad.
Skriv ut professionella färgdokument för en lägre kostnad än med en laserskrivare med gula HP 920XL-patroner. HPs originalbläck har utformats speciellt för att ge snabbtorkande dokument, särskilt när du använder papper med ColorLok-logotypen.
Skriv ut professionella färgdokument för en lägre kostnad än med en laserskrivare med gula HP 920XL-patroner. HPs originalbläck har utformats speciellt för att ge snabbtorkande dokument, särskilt när du använder papper med ColorLok-logotypen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Gul |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Antal sidor med färgpatron | 700 sidor |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 920-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 7500A |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 107 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649458, 884420649465, 884420649472, 884962546130, 884420649410, 884420649427 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649458; (241) 884420649465; (251) 884420649472; (301) 884962546130; (BGX) 884420649410; (BGY) 884420649427 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649458, 884420649465, 884420649472, 884962546130, 884420649410, 884420649427 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649458; (241) 884420649465; (251) 884420649472; (301) 884962546130; (BGX) 884420649410; (BGY) 884420649427 |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 3360 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 56 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 7 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 200,3 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Produkter per större ytterförpackning | 60 styck |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 3,13 kg |