HP 920XL cyan bläckpatron med hög kapacitet, original
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CD972AE#BGX
- EAN: 0884420649274 0884420649281 08 ...0649281 0884420649304 5704174007036 0088442064927 0193808176029 5055410410357 5051964713326 4053162284029 5054531079085 8844206492816 4053162824966 5055302138765 0193808176005 0884420649335 0193808176043 0884420649311 5054629192276 0193808176012 0884962546116 3610170483137 4053162284012 8849625461160 0193808176036 0889899377062 0884420649328 5054531445767 5055388782838 8844206492748 5054484242345 0884420649298more
920XL cyan bläckpatron med hög kapacitet, original
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Description
För användare på hemmakontor som behöver färg av affärskvalitet till lägre kostnad.
Skriv ut professionella färgdokument för en lägre kostnad än med en laserskrivare med HP 920XL-cyanpatroner. HPs originalbläck har utformats speciellt för att ge snabbtorkande dokument, särskilt när du använder papper med ColorLok-logotypen.
Skriv ut professionella färgdokument för en lägre kostnad än med en laserskrivare med HP 920XL-cyanpatroner. HPs originalbläck har utformats speciellt för att ge snabbtorkande dokument, särskilt när du använder papper med ColorLok-logotypen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Antal sidor med färgpatron | 700 sidor |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 920-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 7500A |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 107 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649311, 884420649328, 884420649335, 884962546116, 884420649274, 884420649281 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649311; (241) 884420649328; (251) 884420649335; (301) 884962546116; (BGX) 884420649274; (BGY) 884420649281 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649311, 884420649328, 884420649335, 884962546116, 884420649274, 884420649281 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649311; (241) 884420649328; (251) 884420649335; (301) 884962546116; (BGX) 884420649274; (BGY) 884420649281 |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 3360 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 56 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 7 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 199,3 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Produkter per större ytterförpackning | 60 styck |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 3,11 kg |