HP 912 4-pack originalbläckpatroner svart/cyan/magenta/gul
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 6ZC74AE
- EAN: 0195122352295 0195122352301 57 ...2352301 5704174988458 0199485042770 0199764714084 0199764688934 0199764688910 0199764688903 8028153123584 5187122352295 0199764688927 0199764714077 0199764688897 0199251972751more
912 4-pack originalbläckpatroner svart/cyan/magenta/gul
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Description
Perfekt för arbetsgrupper som behöver pålitlig prestanda och utskrifter av professionell kvalitet – sida efter sida.
Räkna med livfulla färgdokument av professionell kvalitet. HP originalbläckpatroner är oerhört tillförlitliga och ger stabil prestanda, kontinuerlig sidkapacitet och resultat som varar.[1] Skriv ut med individuella bläck och alternativ med hög kapacitet.[2,3]
Räkna med livfulla färgdokument av professionell kvalitet. HP originalbläckpatroner är oerhört tillförlitliga och ger stabil prestanda, kontinuerlig sidkapacitet och resultat som varar.[1] Skriv ut med individuella bläck och alternativ med hög kapacitet.[2,3]
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av leverans | Kombinationspack |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Volym färgpatron | 4 ml |
| Volym svart patron | 6,5 ml |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med färgpatron | 315 sidor |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 250 sidor |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 912-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 8010e, 8012, 8014, 8015 HP OfficeJet Pro 8020e, 8022, 8023, 8024, 8025 |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Förpackningstyp | Låda |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 124 mm |
| Djup | 48 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 150 g |
| Förpackningens bredd | 124 mm |
| Låddjup | 48 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 190 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 124 mm |
| Låddjup | 48 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 190 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122352301, 199764688897, 199764688903, 199485042770, 199764688910, 199764688927, 199764688934, 199251972751 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 195122352301; (30A) 199764688897; (30B) 199764688903; (30N) 199485042770; (LS1) 199764688910; (LS2) 199764688927; (LS3) 199764688934; (NE1) 199251972751 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122352301, 199764688897, 199764688903, 199485042770, 199764688910, 199764688927, 199764688934, 199251972751 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 195122352301; (30A) 199764688897; (30B) 199764688903; (30N) 199485042770; (LS1) 199764688910; (LS2) 199764688927; (LS3) 199764688934; (NE1) 199251972751 |
| Innehåll i lådan | 4 bläckpatroner |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Hälsofaroangivelser | H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion |
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1060 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produkter per lastpall | 528 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 24 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 120,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 16 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,2 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1060 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |