HP 90 W smart nätadapter
- Brand: HP
- Category:
- SKU: W5D55AA#UUZ
- EAN: 8898994606412 8898994606344 57 ...4606344 5715063757857 5704174012726 0889899460696 0889899460672 0889899460597 0889899460559 0889899460542 0889899460603 0889899460580 0889899460641 0889899460610 0889899460627 4058154113295 0889899460658 0889899460689 0889899460634 0889899460566 0889899460665more
90 W smart nätadapter
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Kontrollerat och effektivt flöde
Få trygg drift med optimal prestanda tack vare smart pin-teknik och minska risken för spänningsstötar samtidigt som strömförbrukningen blir minimal.
Täckning som ger dig ro
Du kan sova lugnt och arbeta tryggt med HPs begränsade standardgaranti på ett år.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kompatibilitet | Kompatibel med HPs bärbara datorer/plattor med en kontakt på 4,5 mm. |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem |
| Prestanda | |
| Kompatibilitet | Kompatibel med HPs bärbara datorer/plattor med en kontakt på 4,5 mm. |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 35 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 85 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 95% |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | CCC, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 127 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 29 mm |
| Vikt | 370 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 156 mm |
| Låddjup | 210 mm |
| Förpackningens höjd | 77 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 700 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899460573 |
| Tekniska detaljer | |
| Innehåll i lådan | Nätadapter; 1 strömkabel; Garantikort |
| Certifikat för överensstämmelse | CCC, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889899460573 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85044095 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| UNSPSC-kod | 39121006 |