Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Helt anpassningsbar
Gör allt snabbt och enkelt genom att anpassa[2] genvägar med hjälp av olika program[3]. Knappa in preferenser med fyra programmerbara knappar, justerbar hjulhastighet och snabb markörspårning upp till 4 000 dpi.
2 år, 1 batteri
Arbeta oavbruten i flera år med denna otroligt effektiva och långvariga mus. Ett enda AA-batteri räcker i upp till 24 månader med detta smarta energisystem[1].
Anslut över flera enheter
Nu kan man dra och släppa vad som helst över enheten med hjälp av en mus. Markören rör sig smidigt mellan skärmarna, även mellan Windows®- och macOS®-operativsystem. Anslut även till upp till två enheter med en USB-A nanodongel eller via Bluetooth®.
Description
Arbeta sömlöst med en mångsidig och anpassningsbar mus som är tillverkad med miljön i åtanke. Förbättra er upplevelse genom att ansluta till upp till två enheter och flytta innehåll mellan olika operativsystem. Maximera ditt arbete med programmerbara knappar, ergonomisk design och batterilivslängd som varar i upp till 24 månader[1]. Upplev dessutom friheten av att arbeta på de flesta ytor med en Multi-Surface Sensor-teknik.
Specifications
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Ändamål | Kontor |
| Antal knappar | 5 |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 1200 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Inmatningsenhet | |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Ändamål | Kontor |
| Antal knappar | 5 |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 1200 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem |
| Färgnamn | Jet black |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | Batterier |
| Antal batterier | 1 |
| Batterityp | AA |
| Livslängd på batteriet | 24 månad (er) |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 7, Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 116 mm |
| Djup | 74 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 78,5 g |
| Förpackning | |
| Medföljande programvara | HP Accessory Center-programvara |
| Förpackningens bredd | 85 mm |
| Låddjup | 47 mm |
| Förpackningens höjd | 121 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 149 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Manual | Ja |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Batterier medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Manual | Ja |
| Garantisedel | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Pallvikt (imperial) | 232,8 kg (513.3 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 2208 x 1200 x 1000 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195908246558 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195908246558 |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 36 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 234,5 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Pallvikt (imperial) | 232,8 kg (513.3 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 2208 x 1200 x 1000 mm |
| Övrigt | |
| Vikt | 78,5 g |
| Ytterförpackningar per lastpall | 36 styck |
| Minsta systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Kompatibla operativsystem | Windows 7; Windows 11; Windows 10; macOS; Chrome OS™ |
| UNSPSC-kod | 43211708 |
| Rekommenderade system krav | USB Type-A port; Bluetooth |