Offer details
Related Products
Reasons To Buy

Hög prestanda. Förenklad.
Den här Bluetooth-musen erbjuder bärbar prestanda på språng. Upplev hög känslighet (4000 DPI) och friheten att spåra på nästa valfri yta<sup>[1]</sup>. Få upp till 24 månaders batteritid<sup>[2]</sup> från ett enda AA-batteri och ett tyst klick som låter arbetet ske från var som helst.
På språng. Anslut. Arbeta. Upprepa.
Förbli ansluten till upp till tre enheter med endast en mus, oavsett enheten eller operativsystemet som används<sup>[3]</sup>. Arbeta sömlöst från var som helst med en omedelbar och dongelfri anslutning via low-energy Bluetooth 5.och Microsoft Swift Pair.


Anpassa för att optimera
Anpassa musen efter olika sätt att arbeta. Ladda ned appen HP Accessory Center och programmera sex knappar<sup>[4]</sup> till olika arbetsflöden och maximera produktiviteten. Ett lutningsbart 4-D-hjul erbjuder enkel horisontell bläddring.
Description
En bärbar Bluetooth-mus som fungerar på alla platser med omedelbar och sömlös anslutning till upp till tre enheter. Upp till sex knappar kan dessutom programmeras med appspecifika funktioner och favoritgenvägar för att förenkla arbetsflöden. Skapad för användaren och olika arbetsflöden.
Specifications
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 4000 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Inmatningsenhet | |
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Antal knappar | 6 |
| Rörelseupplösning | 4000 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Business |
| Färgnamn | Black |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 108,6 mm |
| Djup | 61,6 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Vikt | 89 g |
| Förpackning | |
| Medföljande programvara | HP Accessory Center-programvara |
| Förpackningens bredd | 108 mm |
| Låddjup | 46 mm |
| Förpackningens höjd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 94 g |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Garantisedel | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197192652299 |
| Batteri | |
| Laddningsbart batteri | Ja |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197192652299 |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Övrigt | |
| Vikt | 89 g |
| Ytterförpackningar per lastpall | 42 styck |
| Minsta systemkrav | Bluetooth |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| UNSPSC-kod | 43211708 |
| Rekommenderade system krav | Bluetooth |
| Laddningsbart batteri | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningar per lastpall | 42 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 273 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |