Offer details
Related Products
Description
HP 397803-001. Ändamål: Bärbar dator, Nätaggregatstyp: inomhus, Spänning: 100-240 V. Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Spänning | 100-240 V |
| Uteffekt | 135 W |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Nätaggregatstyp | inomhus |
| Ändamål | Bärbar dator |
| Produktens färg | Svart |
| Ingångsfrekvens | 47/63 hz |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 100-240 V |
| Uteffekt | 135 W |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Prestanda | |
| Nätaggregatstyp | inomhus |
| Ändamål | Bärbar dator |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |