HP 364 original fotobläckpatron
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CB317EE#301
- EAN: 0883585705153 0883585705160 57 ...5705160 5704174471363 0883585705177 0884962754474 0883585705221 8835857051538 0199764692771 4053162283084 5054484144663 0884962754573 0883585705207 4056104792538 5053973972497 0883585705184 5052711076084 5052711079153 3610170026747 5704174833444 0199764692788 0797045605238 5051964172123 4049982280228 4250905206113 4053617038023 0883585705214 9154400020623 0883585705191 4056104618876 5052711083747 4053162283077 0889899377222 0883585705238 8835857051606 4112014032352 5052695493907 8835857051460 0199642588219 5053086253803 5054531078286 4056104692340 5053676859071 0199764692764more
364 original fotobläckpatron
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Description
Passar för de som har en HP-skrivare med fem patroner som vill kunna skriva ut kvalitetsfoton hemma.
Mångsidiga HP originalbläckpatroner uppfyller dina utskriftsbehov – från foton av professionell kvalitet till kontorsdokument och webbutskrifter. Skriv ut livfulla färger med enskilda bläckpatroner som du byter ut i takt med att bläcket tar slut.
Mångsidiga HP originalbläckpatroner uppfyller dina utskriftsbehov – från foton av professionell kvalitet till kontorsdokument och webbutskrifter. Skriv ut livfulla färger med enskilda bläckpatroner som du byter ut i takt med att bläcket tar slut.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| OEM-kod | CB317EE |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 364-bläckpatroner fungerar med: |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 50 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 107 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 883585705207, 883585705238, 884962754474, 883585705146, 883585705160, 883585705153, 883585705177 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (201) 883585705207; (251) 883585705238; (301) 884962754474; (ABB) 883585705146; (ABE) 883585705160; (BA1) 883585705153; (BA3) 883585705177 |
| Safety regulation & standards | |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 883585705207, 883585705238, 884962754474, 883585705146, 883585705160, 883585705153, 883585705177 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (201) 883585705207; (251) 883585705238; (301) 884962754474; (ABB) 883585705146; (ABE) 883585705160; (BA1) 883585705153; (BA3) 883585705177 |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 3840 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 64 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 201,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,76 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 2,76 kg (6.08 lbs) |
| Produkter per större ytterförpackning | 60 styck |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 2,76 kg |