HP 32 GB DDR4-3200 SODIMM
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 13L73AA
- EAN: 0194850902789
32 GB DDR4-3200 SODIMM
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Flexibel, snabb skalbarhet
Förbättra starttider med färre fördröjningar under rutinanvändning, kör fler program samtidigt och växla smidigt mellan dem med supersnabbt och energisnålt minne som du kan skala enligt dina krav.
HP-testad
Se till att alla minnesegenskaper matchar genom att uppgradera med ett HP-minne som har testats för sömlös integrering på systemnivå med HP-datorer.
Stöds av HP
Skydda din investering med samma prisbelönta service och support i världsklass från HP som din PC.
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Internminne | 32 GB |
| Typ av internminne | DDR4 |
| Minne klockhastighet | 3200 MHz |
| Minnets formfaktor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Nej |
| Egenskaper | |
| Internminne | 32 GB |
| Typ av internminne | DDR4 |
| Minne klockhastighet | 3200 MHz |
| Minnets formfaktor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Nej |
| Ursprungsland | Kina, Filippinerna, Sydkorea |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Tekniska detaljer | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 20 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 69,6 mm |
| Djup | 1,2 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 10,13 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | HP ProDesk 400 G5/6 Desktop Mini, HP ProDesk 600 G5/6 Desktop Mini, HP EliteDesk 705 G5 Desktop Mini, HP EliteDesk 805 G6 Desktop Mini, HP EliteDesk 800 G5/6 95W Desktop Mini, HP Collaboration PC G5, HP EliteOne 800 G5/6 AiO G5 23,8 HC (NT), HP Elite Slice för mötesrum G2. |
| Ursprungsland | Kina, Filippinerna, Sydkorea |
| UNSPSC-kod | 32101602 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 20 |