Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Description
HP 308e EvoMore Black Original Ink Cartridge
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 320 sidor |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Premium Home |
| Kompatibilitet | HP 308e-bläckpatron fungerar med: |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produktens färg | Multifärg |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallvikt (imperial) | 122,2 kg (269.5 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 833,1 mm (47.2 x 31.5 x 32.8") |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 54 mm |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 47,9 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 47,9 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196786390555, 196786390562, 199764692290, 199764692306, 199764692313, 196786390579 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (CE1) 196786390555; (EM1) 196786390562; (LS1) 199764692290; (LS2) 199764692306; (LS3) 199764692313; (SE1) 196786390579 |
| Tekniska detaljer | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196786390555, 196786390562, 199764692290, 199764692306, 199764692313, 196786390579 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (CE1) 196786390555; (EM1) 196786390562; (LS1) 199764692290; (LS2) 199764692306; (LS3) 199764692313; (SE1) 196786390579 |
| Innehåll i lådan | 1 bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Pallvikt (imperial) | 122,2 kg (269.5 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 833,1 mm (47.2 x 31.5 x 32.8") |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produkter per lastpall | 1920 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 122 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Pallvikt (imperial) | 122,2 kg (269.5 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 833,1 mm (47.2 x 31.5 x 32.8") |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,19 kg (7.04 lbs) |