HP 305 svart originalbläckpatron
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 3YM61AE#UUS
- EAN: 0194441597332 0193905429240 01 ...5429240 0193905429257 0194441597349 0193905429233 0199764686978 0196548427383 8028153115626 0196548427338 0196548427277 0196548427253 0196548427314 0199642337596 5704174995180 0196548427390 0196548427291 0199764686992 0196548427345 0199764686985 0199764687012 0199764687005 0196548427239 0196548427369 0196548427222 0199642337589 0196548427321 0196548427260 0196548427307 0196548427215 5715063543870 0196548427352 0196548427246 0196548427284 0196548427376more
305 svart originalbläckpatron
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Description
Idealisk för hushåll, mikroföretag och mindre kontor som skriver ut en mängd olika vardagliga dokument och foton i färg.
Skriv ut skarp text och levande foton i färg för hemmet och småföretag med HP originalbläckpatroner. Välj mellan patroner i olika storlekar för att matcha din utskriftsvolym och budget.[1]
Skriv ut skarp text och levande foton i färg för hemmet och småföretag med HP originalbläckpatroner. Välj mellan patroner i olika storlekar för att matcha din utskriftsvolym och budget.[1]
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Volym svart patron | 17,9 ml |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 120 sidor |
| Ursprungsland | Kina, USA, Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 305 bläckpatroner fungerar med: HP DeskJet 2300, 2700, 2700e, 2730, 2810e, 2820e, 2821e, 2822e, 2823e, 2825e, 2827e, 2842e, 4100, 4100e, 4134, 4210e, 4220e, 4222e, 4227e, 4230e HP Envy 6000e, 6010, 6020, 6022, 6030, 6032, 6400e, 6420, 6420e, 6422, 6430, 6432 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallvikt (imperial) | 169,3 kg (373.2 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 8 - 90% |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429233, 194441597349, 199642337589, 193905429240, 199642337596, 194441597332, 193905429257 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429233; (302) 194441597349; (30N) 199642337589; (ABE) 193905429240; (NE1) 199642337596; (UUQ) 194441597332; (UUS) 193905429257 |
| Safety regulation & standards | |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905429233, 194441597349, 199642337589, 193905429240, 199642337596, 194441597332, 193905429257 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 193905429233; (302) 194441597349; (30N) 199642337589; (ABE) 193905429240; (NE1) 199642337596; (UUQ) 194441597332; (UUS) 193905429257 |
| Innehåll i lådan | HP 305 svart originalbläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Kina, USA, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Pallvikt (imperial) | 169,3 kg (373.2 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina, USA, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 2880 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 169,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,11 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Pallvikt (imperial) | 169,3 kg (373.2 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,11 kg (6.86 lbs) |