HP 2PC54AA nätverkskort/adapters HDMI
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 2PC54AA#ABB
- EAN: 5706998972385
HP 2PC54AA, USB Type-C, HDMI, Svart, Kina, Hem, Windows 10, Windows 11
Offer details
Related Products
Description
HP 2PC54AA. Värdgränssnitt: USB Type-C, Utgränssnittet: HDMI. Produktens färg: Svart, Ursprungsland: Kina. HP segment: Hem. Windows-operativsystem som stöds: Windows 10, Windows 11, Andra operativsystem som stöds: ChromeOS. Bredd: 25 mm, Djup: 11 mm, Höjd: 150 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Intern | Nej |
| Värdgränssnitt | USB Type-C |
| Utgränssnittet | HDMI |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Design | |
| Intern | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| Egenskaper | |
| HP segment | Hem |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 20 g |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 33,5 mm |
| Förpackningens höjd | 216 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 33,5 mm |
| Förpackningens höjd | 216 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 26121630 |