Offer details
Related Products
Reasons To Buy

Smidig, snabb och känslig
Den här musens optiska sensor har extremt noggrann spårning vid 1600 DPI för att exakt registrera alla rörelser – smidig, snabb och känslig.
Genomtänkt design
Snygg design som fungerar för både höger- och vänsterhänta. Välj mellan tre snygga färger: svart, rött eller silver. Den har också tre knappar och ett rullningshjul.


Anslut med Bluetooth 5.1
Slipp dongeln med en mus som ansluter trådlöst över Bluetooth 5.1. Är energieffektiv och garanterar en längre och starkare anslutning.
Description
Förbli ansluten med stil
Starka anslutningar och snabb spårning låter dig klicka hela dagen, alla dagar i veckan. Den här stilrena och trådlösa musen erbjuder så många viktiga saker att den förtjänar den bästa handen – varför inte din?
Starka anslutningar och snabb spårning låter dig klicka hela dagen, alla dagar i veckan. Den här stilrena och trådlösa musen erbjuder så många viktiga saker att den förtjänar den bästa handen – varför inte din?
Specifications
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Rörelseupplösning | 1600 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Inmatningsenhet | |
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Rörelseupplösning | 1600 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Design | |
| Produktens färg | Vit |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem |
| Ergonomi | |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | Batterier |
| Antal batterier | 1 |
| Batterityp | AA |
| Livslängd på batteriet | 15 månad (er) |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 107 mm |
| Djup | 60,5 mm |
| Höjd | 29,3 mm |
| Vikt | 54,2 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 129 mm |
| Låddjup | 78 mm |
| Förpackningens höjd | 47 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Garantisedel | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Pallvikt (imperial) | 397,6 kg (876.6 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029744302 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197029744302 |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpall | 72 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 72 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 397,6 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| Pallvikt (imperial) | 397,6 kg (876.6 lbs) |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibel med datorer med tillgänglig Bluetooth -teknik. |
| Vikt | 54,2 g |
| Produkter per lastpall | 72 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 72 styck |
| Minsta systemkrav | Bluetooth |
| UNSPSC-kod | 43211708 |
| Rekommenderade system krav | Bluetooth |