Offer details
Related Products
Reasons To Buy

Smidig, snabb och känslig
Den här musens optiska sensor har extremt noggrann spårning vid 1600 DPI för att exakt registrera alla rörelser – smidig, snabb och känslig.
Genomtänkt design
Snygg design som fungerar för både höger- och vänsterhänta. Välj mellan tre snygga färger: svart, rött eller silver. Den har också tre knappar och ett rullningshjul.


Anslut med Bluetooth 5.1
Slipp dongeln med en mus som ansluter trådlöst över Bluetooth 5.1. Är energieffektiv och garanterar en längre och starkare anslutning.
Description
Starka anslutningar och snabb spårning låter dig klicka hela dagen, alla dagar i veckan. Den här stilrena och trådlösa musen erbjuder så många viktiga saker att den förtjänar den bästa handen – varför inte din?
Specifications
| Mus | |
|---|---|
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 1600 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Antalet rullningshjul | 1 |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Inmatningsenhet | |
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Antal knappar | 3 |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 1600 DPI |
| Scroll-typ | Hjul |
| Antalet rullningshjul | 1 |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Design | |
| Produktens färg | Röd |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem |
| Färgnamn | Sunset Red |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla | Batterier |
| Antal batterier | 1 |
| Batterityp | AA |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 107 mm |
| Djup | 60,5 mm |
| Höjd | 29,3 mm |
| Vikt | 54,2 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 129 mm |
| Låddjup | 78 mm |
| Förpackningens höjd | 47 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Garantisedel | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Pallvikt (imperial) | 397,6 kg (876.6 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195908877721 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195908877721 |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 72 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 397,6 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| Pallvikt (imperial) | 397,6 kg (876.6 lbs) |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibel med datorer med tillgänglig Bluetooth -teknik. |
| Vikt | 54,2 g |
| Ytterförpackningar per lastpall | 72 styck |
| Minsta systemkrav | Bluetooth |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS |
| UNSPSC-kod | 43211708 |
| Rekommenderade system krav | Bluetooth |