HP 235 trådlös mus och tangentbord kombinerat
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 1Y4D0UT#ABD
- EAN: 5715063756652 5715063621769 57 ...3621769 5715063798676 5715063621677 5715063621783 5715063621790 5715063621738 5715328284401 5715328223806 5715328207332 5715328113510 0198122958955 0198122957835 0198122958474 0198122958535 0198122957767 0198122957699 0198122958016 0198122958962 0198122957866 0198122957651 0198122958870 0198122958702 0198122958672 0198122958245 0198122958306 0198122958412 0198122958108 0198122958986 0198122958818 0195697035517 0198122958740 0198122958344 5715063621745 0198122957941 0198122958634 0198122958764 0198122958573 0198122958269 0198122958214 0198122958771 0198122958191 5715063621721 0198122958788 0198122958375 0198122957750 0198122958900more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
235 Wireless Mouse and |
W128952872 | Register free see stock | ||
|
235 Wireless Mouse and |
W128952877 | |||
|
235 Wireless Mouse and |
W128952878 | |||
|
235 Wireless Mouse and |
W128952881 | |||
|
235 Wireless Mouse and |
W128952882 | |||
|
235 Wireless Mouse and |
W128952883 | |||
|
Brac WL Combo Keyboard CZEC |
W129012885 | |||
|
Brac WL Combo Keyboard HUNG |
W129012890 | |||
|
Brac WL Combo Keyboard POL |
W129012894 | |||
|
Brac WL Combo Keyboard PORT |
W129012895 | |||
|
Brac WL Combo Keyboard TURK |
W129012900 | |||
|
Brac WL Combo Keyboard ADR |
W129128372 | |||
|
Brac WL Combo Keyboard RUSS |
W129128373 | |||
|
235 Wireless Mouse And |
W129184801 | |||
Related Products
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
Reasons To Buy
Elegant design med komfort i åtanke
En tangentbordsdesign som ger dig en bekväm, tystare och mer exakt skrivupplevelse.
Komfort designad med hållbarhet
Hantera alla uppgifter med denna mus som är byggd för komfort och designad för hållbarhet.
Ge upp sladdarna
Minska oredan och njut av friheten att vara på språng utan lagg med en 2,4 GHz trådlös anslutning. [1]
Description
Upplev en kombination av tangentbord och mus som är bekväm, elegant och framför allt tyst. Nu kan du vara verkligt effektiv med minsta möjliga störande ljud. Med tangentbordsgenvägar och lång batteritid kan du dessutom vara produktiv hela dagen.
Specifications
| Tangentbord | |
|---|---|
| Tangentteknik | Membrantangentbrytare |
| Gränssnitt | RF Trådlös |
| Rekommenderad användning | Kontor |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Pekredskap | Nej |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Tangentnedslagshöjd | 2,5 mm |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Ursprungsland | Kina |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Business |
| Ergonomi | |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Egenskaper | |
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batterityp för mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Batterityp för tangentbord | AAA |
| Antal batterier (tangentbord) | 2 |
| Mus | |
| Mus inkluderad | Ja |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 1600 DPI |
| Antal knappar | 3 |
| Batterityp för mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Minsta systemkrav | Available USB-A port |
| Hållbarhet | |
| Hållbara tekniker och material | 60 % ITE-härledd från plast i slutet kretslopp |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| Tekniska detaljer | |
| Hållbara tekniker och material | 60 % ITE-härledd från plast i slutet kretslopp |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122957910, 198122959020 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198122957910; (UUW) 198122959020 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122957910, 198122959020 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 198122957910; (UUW) 198122959020 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 500 g |
| Musvikt | 60 g |
| Musdimensioner (BxDxH) | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Tangentbordsvikt | 500 g |
| Tangentbord (BxDxH) | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
| Förpackning | |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 456 mm |
| Låddjup | 220 mm |
| Förpackningens höjd | 44 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 840 g |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Garantisedel | Ja |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibel med HP-datorer med tillgänglig USB-A-port. |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10 |
| UNSPSC-kod | 43211733 |
| Minsta systemkrav | Available USB-A port |
| Pekredskap | Nej |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |
| Koldioxidavtryck | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 10 |