HP 230 trådlös mus och tangentbord kombinerat
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 3L1F0AA#ABD
- EAN: 0195908430957 0195908430872 01 ...8430872 0195908430995 5715063667880 1959084310606 0195908430988 0195908431145 0195908430827 0195908430889 0195908430971 0195908430803 0195908430933 0195908430964 0195908431121 0195908430919 0195908431060 0195908430810 0195908431022 0195908431114 5715063456682 0195908430841 0195908431077 0195908430858 0195908431152 0195908431046 0195908431091 0195908431039 0195908431084 0195908431176 0195908430834 5715063159958 0195908430926 5715063456675 0195908431183 0195908431053 0195908431206 5715063456699 0195908431107 5715063456668 0198701311867 0195908430940more
230 trådlös mus och tangentbord kombinerat
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Elegant design med komfort i åtanke
En tangentbordsdesign som ger dig en bekväm, tystare och mer exakt skrivupplevelse.
Komfort designad med hållbarhet
Hantera alla uppgifter med denna mus som är byggd för komfort och designad för hållbarhet.
Ge upp sladdarna
Minska oredan och njut av friheten att vara på språng utan lagg med en 2,4 GHz trådlös anslutning. [1]
Description
Byggd för komfort och designad för att vara tyst
Upplev en kombination av tangentbord och mus som är bekväm, elegant och framför allt tyst. Nu kan du vara verkligt effektiv med minsta möjliga störande ljud. Med tangentbordsgenvägar och lång batteritid kan du dessutom vara produktiv hela dagen.
Upplev en kombination av tangentbord och mus som är bekväm, elegant och framför allt tyst. Nu kan du vara verkligt effektiv med minsta möjliga störande ljud. Med tangentbordsgenvägar och lång batteritid kan du dessutom vara produktiv hela dagen.
Specifications
| Tangentbord | |
|---|---|
| Tangentteknik | Membrantangentbrytare |
| Gränssnitt | RF Trådlös |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Pekredskap | Nej |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Ursprungsland | Kina |
| Design | |
| Produktens färg | Vit |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem |
| Strömtillförsel | |
| USB-strömleverans | Nej |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
| Laddningseffekt som krävs (min) | 5 W |
| Laddningseffekt som krävs (min) | 15 W |
| Mus | |
| Mus inkluderad | Ja |
| Rörelseupplösning | 1600 DPI |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195908430933 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 500 g |
| Musvikt | 60 g |
| Musdimensioner (BxDxH) | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Tangentbordsvikt | 500 g |
| Tangentbord (BxDxH) | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
| Förpackning | |
| Antal produkter som medföljer | 2 styck |
| Förpackningens bredd | 456 mm |
| Låddjup | 220 mm |
| Förpackningens höjd | 44 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 840 g |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal produkter som medföljer | 2 styck |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Garantisedel | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1000 x 1200 x 2100 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195908430933 |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibel med HP-datorer med tillgänglig USB-A-port. |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10 |
| UNSPSC-kod | 43211733 |
| Produkter per lastpall | 320 styck |
| Pekredskap | Nej |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 320 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 316,5 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1000 x 1200 x 2100 mm |