HP 219X svart LaserJet-originaltonerkassett med hög kapacitet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: W2190X
- EAN: 0195161016271 1951610162710
219X svart LaserJet-originaltonerkassett med hög kapacitet
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Pålitlig och professionell kvalitet.
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Ögonblick som definierar stunder med livslika resultat.
Låt era affärsidéer representeras med högkvalitativa färgutskrifter och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Description
Perfekt för företagsteam och -avdelningar som vill ha färgutskrifter av hög kvalitet och bryr sig om luftkvaliteten inomhus samt säkerheten.
HP TerraJet-tonerkassetterna är designade för effektiv toneranvändning, mindre avfall och utskrifter av enastående kvalitet med inbyggd säkerhet. [13,14]
HP TerraJet-tonerkassetterna är designade för effektiv toneranvändning, mindre avfall och utskrifter av enastående kvalitet med inbyggd säkerhet. [13,14]
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Antal svarta tonerpatroner | 1 |
| Svart toner, sidkapacitet | 3200 sidor |
| Färgtoner, sidkapacitet | 0 sidor |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Japan |
| Kompatibilitet | HP 219 tonerkassetter är kompatibla med: HP LaserJet Pro 3201-3204, 3288, 3302 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 270 styck |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallvikt (imperial) | 227,7 kg (502 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 734 x 1148 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1099,8 x 942,3 x 1254,8 mm (43.3 x 37.1 x 49.4") |
| Produkter per lastpall (EU) | 189 styck |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 95% |
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 363 mm |
| Djup | 102 mm |
| Höjd | 111 mm |
| Vikt | 550 g |
| Förpackningens bredd | 363 mm |
| Låddjup | 102 mm |
| Förpackningens höjd | 111 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 770 g |
| Produkter per lastpall | 270 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 363 mm |
| Låddjup | 102 mm |
| Förpackningens höjd | 111 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 770 g |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP 219 tonerkassetter är kompatibla med: HP LaserJet Pro 3201-3204, 3288, 3302 |
| Innehåll i lådan | HP tonerkassett |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 21 styck |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 4,4 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195161016271 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195161016271 |
| Hållbarhet | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 4,4 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Pallvikt (imperial) | 227,7 kg (502 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 734 x 1148 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1099,8 x 942,3 x 1254,8 mm (43.3 x 37.1 x 49.4") |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 270 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 228 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 27 styck |
| Lastpallsvikt (EU) | 166 kg |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 270 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1100 x 986 x 1254 mm |
| Pallvikt (imperial) | 227,7 kg (502 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 734 x 1148 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1099,8 x 942,3 x 1254,8 mm (43.3 x 37.1 x 49.4") |
| Produkter per lastpall (EU) | 189 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 21 styck |