HP 213A gul LaserJet-originaltonerkassett
- Brand: HP
- Category:
- SKU: W2132A
- EAN: 0195122822606 1951228226064
213A gul LaserJet-originaltonerkassett
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Ögonblick som definierar stunder med livslika resultat.
Låt era affärsidéer representeras med högkvalitativa färgutskrifter och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Pålitlig och professionell kvalitet.
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Description
Perfekt för företagsteam och -avdelningar som har hållbarhetsmål att uppnå, vill ha färgutskrifter med hög kvalitet och bryr sig om luftkvaliteten inomhus samt säkerheten.
TerraJet-tonerkassetter och -förpackningar erbjuder nästa generationens HP-toner- och kassetteknik som är helt omdesignade för ett lägre koldioxidutsläpp[1], effektivare toneranvändning för reducerade mängder vatten och utskrifter av enastående kvalitet med inbyggd säkerhet.[2,3]
TerraJet-tonerkassetter och -förpackningar erbjuder nästa generationens HP-toner- och kassetteknik som är helt omdesignade för ett lägre koldioxidutsläpp[1], effektivare toneranvändning för reducerade mängder vatten och utskrifter av enastående kvalitet med inbyggd säkerhet.[2,3]
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Färgtoner, sidkapacitet | 3000 sidor |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Skrivarfäger | Gul |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Japan |
| Kompatibilitet | HP 213 tonerkassett fungerar med: HP LaserJet Enterprise 5700, 5800, 6700, 6701, 6800, 6801 HP LaserJet Enterprise Flow 6800 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Antal per låda | 1 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 20 styck |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallvikt (imperial) | 167,8 kg (370 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1184 x 752 x 1089 mm |
| Produkter per lastpall (EU) | 80 styck |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 114 mm |
| Djup | 103 mm |
| Höjd | 328 mm |
| Vikt | 900 g |
| Förpackningens bredd | 374 mm |
| Låddjup | 148 mm |
| Förpackningens höjd | 188 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,23 kg |
| Produkter per lastpall | 120 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 976 x 1272 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 374 mm |
| Låddjup | 148 mm |
| Förpackningens höjd | 188 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,23 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP 213 tonerkassett fungerar med: HP LaserJet Enterprise 5700, 5800, 6700, 6701, 6800, 6801 HP LaserJet Enterprise Flow 6800 |
| Innehåll i lådan | HP tonerkassett |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 16 styck |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122822606 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122822606 |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 976 x 1272 mm |
| Pallvikt (imperial) | 167,8 kg (370 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1184 x 752 x 1089 mm |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 120 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 168 kg |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 20 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 976 x 1272 mm |
| Pallvikt (imperial) | 167,8 kg (370 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1184 x 752 x 1089 mm |
| Produkter per lastpall (EU) | 80 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 16 styck |