HP 207X svart original LaserJet-tonerkassett med hög kapacitet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: W2210X
- EAN: 0193905265176 1939052651764
207X svart original LaserJet-tonerkassett med hög kapacitet
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Ögonblick som definierar stunder med livslika resultat.
Låt era affärsidéer representeras med högkvalitativa färgutskrifter och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Pålitlig och professionell kvalitet.
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Description
Perfekt för att skriva ut skarp svart text och professionell grafik hos små företag – pålitlighet sida efter sida.
Skriv ut alla dina affärsdokument snabbt och effektivt och matcha prestandan hos din HP Color LaserJet Pro med HPs originaltonerkassetter med JetIntelligence. Du kan lita på HPs kvalitet och tillförlitlighet för imponerande utskriftsresultat.
Skriv ut alla dina affärsdokument snabbt och effektivt och matcha prestandan hos din HP Color LaserJet Pro med HPs originaltonerkassetter med JetIntelligence. Du kan lita på HPs kvalitet och tillförlitlighet för imponerande utskriftsresultat.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Original |
| Antal svarta tonerpatroner | 1 |
| Svart toner, sidkapacitet | 3150 sidor |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Japan |
| Kompatibilitet | HP 207 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro M255, M282, M283 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| HP segment | Litet medelstort företag |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 270 styck |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallvikt (imperial) | 227,9 kg (502.4 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 734 x 1148 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1099,8 x 942,3 x 1254,8 mm (43.3 x 37.1 x 49.4") |
| Produkter per lastpall (EU) | 189 styck |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 363 mm |
| Djup | 102 mm |
| Höjd | 111 mm |
| Vikt | 550 g |
| Förpackningens bredd | 363 mm |
| Låddjup | 102 mm |
| Förpackningens höjd | 111 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 770 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Produkter per lastpall | 270 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1100 x 942 x 1254 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 363 mm |
| Låddjup | 102 mm |
| Förpackningens höjd | 111 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 770 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP 207 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro M255, M282, M283 |
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 21 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 4,5 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905265176 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193905265176 |
| Hållbarhet | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 4,5 |
| Övrigt | |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1100 x 942 x 1254 mm |
| Pallvikt (imperial) | 227,9 kg (502.4 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 734 x 1148 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1099,8 x 942,3 x 1254,8 mm (43.3 x 37.1 x 49.4") |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 270 styck |
| Lastpallens totalbredd | 111 cm |
| Lastpallens totallängd | 94,2 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 125,4 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 228,4 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 27 styck |
| Lastpallsvikt (EU) | 166 kg |
| Antal kartonger per lager EUR-lastpall | 21 styck |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 270 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1100 x 942 x 1254 mm |
| Pallvikt (imperial) | 227,9 kg (502.4 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 734 x 1148 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1099,8 x 942,3 x 1254,8 mm (43.3 x 37.1 x 49.4") |
| Produkter per lastpall (EU) | 189 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 21 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |