Offer details
Related Products
Description
Utöka livslängden hos den automatiska dokumentmataren med en ersättningsvals och en separeringsplatta. Minska de avbrott som orsakas av normalt slitage på vals och separeringsplatta. Den enkla installationen gör att du snabbt är igång och arbetar igen.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | HP |
| Produktkompatibilitet | Multifunktionel |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise MFP M527dn F2A76A; HP LaserJet Enterprise MFP M527f F2A77A; HP LaserJet Enterprise Flow MFP M527c F2A81A; HP LaserJet Enterprise Flow MFP M527z F2A78A; HP LaserJet Managed MFP M527dnm F2A79A; HP LaserJet Managed Flow MFP M527cm F2A80A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577dn B5L46A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577f B5L47A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577c B5L54A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577z B5L48A; HP Color LaserJet Managed MFP M577dnm B5L49A; HP Color LaserJet Managed Flow MFP M577cm B5L50A; HP PageWide Enterprise Color MFP 586dn G1W39A; HP PageWide Enterprise Color MFP 586f G1W40A; HP PageWide Enterprise Color Flow MFP 586z G1W41A; HP PageWide Managed Color MFP E58650dn L3U42A; HP PageWide Managed Color Flow MFP E58650z L3U43A |
| Modell | Rullare |
| HP segment | Enterprise, Business |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal separeringsrullar | 1 |
| Antal separeringsdistanser | 1 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 68 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Vikt | 40 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 193 mm |
| Låddjup | 121 mm |
| Förpackningens höjd | 46 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 400 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal separeringsrullar | 1 |
| Antal separeringsdistanser | 1 |
| Tekniska detaljer | |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Produktkompatibilitet | Multifunktionel |
| Kompatibilitet | HP LaserJet Enterprise MFP M527dn F2A76A; HP LaserJet Enterprise MFP M527f F2A77A; HP LaserJet Enterprise Flow MFP M527c F2A81A; HP LaserJet Enterprise Flow MFP M527z F2A78A; HP LaserJet Managed MFP M527dnm F2A79A; HP LaserJet Managed Flow MFP M527cm F2A80A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577dn B5L46A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M577f B5L47A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577c B5L54A; HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M577z B5L48A; HP Color LaserJet Managed MFP M577dnm B5L49A; HP Color LaserJet Managed Flow MFP M577cm B5L50A; HP PageWide Enterprise Color MFP 586dn G1W39A; HP PageWide Enterprise Color MFP 586f G1W40A; HP PageWide Enterprise Color Flow MFP 586z G1W41A; HP PageWide Managed Color MFP E58650dn L3U42A; HP PageWide Managed Color Flow MFP E58650z L3U43A |
| Modell | Rullare |
| Produkter per lastpall | 768 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,1 kg |
| Lastpallens bruttovikt | 125 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 32 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 8443999000 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 4,08 kg (9 lbs) |
| Pallvikt (imperial) | 124,7 kg (275 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1220 x 1016 x 1007 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1008,4 mm (48 x 40 x 39.7") |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793000000 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793000000 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 768 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,1 kg |
| Lastpallens bruttovikt | 125 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 32 styck |
| UNSPSC-kod | 44103125 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8443999000 |