HP 2 TB PCIe 4x4 NVMe TLC M.2 SSD-hårddisk
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 6D8L6AA
- EAN: 0196548762941
2 TB PCIe 4x4 NVMe TLC M.2 SSD-hårddisk
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Gränssnitt | PCI Express 4.0 |
| Solid-state drive kapacitet | 2 TB |
| Minnestyp | TLC |
| NVMe | Ja |
| SSD-diskens formfaktor | M.2 |
| Prestanda | |
| Gränssnitt | PCI Express 4.0 |
| Solid-state drive kapacitet | 2 TB |
| Minnestyp | TLC |
| NVMe | Ja |
| Design | |
| SSD-diskens formfaktor | M.2 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 2,38 mm |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Vikt | 9 g |
| Förpackningens bredd | 232 mm |
| Låddjup | 148 mm |
| Förpackningens höjd | 10 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 53 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 232 mm |
| Låddjup | 148 mm |
| Förpackningens höjd | 10 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 53 g |
| Tekniska detaljer | |
| Gränssnitt | PCI Express 4.0 |
| SSD-diskens formfaktor | M.2 |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 20 |
| Innehåll i lådan | HP 2 TB PCIe-4x4 NVMe TLC M.2 SSD, skruv (1 st), installationsguide, produktmeddelanden och garantisedel |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Hållbarhet | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 20 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| UNSPSC-kod | 43201830 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |